Základní škola, Trutnov, V Domcích 488
Deváťáci v ČNB aneb miliony na dosah… PDF Tisk Email

 Ve středu ráno 20.3.2019 se naši deváťáci vydali rychlíkem do Prahy. Jejich hlavním cílem byla exkurze do České národní banky. Ještě před tím jsme však zamířili na Václavské náměstí a poté za krásného jarního počasí jsme došli na Staroměstské náměstí.

Celý článek...
 
Vítězství v krajském kole v basketbalu chlapců PDF Tisk Email

 Ve sportovní hale v Jičíně se uskutečnilo krajské kolo v basketbalu chlapců 8. – 9. roč. Na tento turnaj se kvalifikovalo 5 nejlepších týmů jednotlivých okresů našeho kraje, které s utkaly systémem „každý s každým“ o vítězství a právo bojovat v kvalifikaci o republikové finále.

Celý článek...
 
Postup do krajského kola v halové kopané PDF Tisk Email

 Ve sportovní hale v Hostinném proběhlo okresní kolo v halové kopané chlapců 8. – 9. roč. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin.

Celý článek...
 
Karneval masek PDF Tisk Email

Poslední den v únoru patřil ke karnevalovému dění. Děti se převlékly do kostýmů, některé měly jen masku na obličeji, kterou si zhotovily. Karnevalové dění se neslo v duchu velké soutěže se dvanácti zastaveními. Kamarádi po skupinkách plnili jednotlivá zastavení, na kterých jim pomáhali ti starší z našeho družinového klubu a snažili se nasbírat všech 12 razítek. Za splnění celé soutěže si děti odnesly milou drobnost.

Na zážitky se podívejte do fotogalerie.

J. Pauzarová, vychovatelka


 

 
Postup do krajského kola v basketbalu! PDF Tisk Email

Poslední únorový den uspořádala naše škola okresní kolo v basketbalu chlapců kat. IV. (roč. 2002 – 2005). Toho se zúčastnily 4 týmy, které se utkaly systémem „každý s každým“.

Celý článek...
 
Zeměpisná olympiáda PDF Tisk Email

Koncem ledna proběhlo školní kolo Zeměpisné olympiády, kterého se zúčastnilo celkem 41 žáků soutěžících ve třech kategoriích dle ročníků. První dva v každé kategorii si zajistili postup do okresního kola.

Celý článek...
 
Zápis pro školní rok 2019/2020 PDF Tisk Email

                  zapis 2019


 

 
Den otevřených dveří PDF Tisk Email

Více informací ZDE (velikost souboru 243kB)


 

 
Florbal a laťka PDF Tisk Email

 

Je poslední školní den 1. pololetí, 31. ledna, vysvědčení je rozdáno a my míříme do tělocvičen. Jako každý rok jsou zde připravena dvě soutěžní klání.

Celý článek...
 
LYŽAŘSKÝ VÝCVIK ŽÁKŮ SEDMÝCH TŘÍD PDF Tisk Email

Bouda Grizzly - Horní Malá Úpa

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 2 z 53

Vyhledávání

Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.