Základní škola, Trutnov, V Domcích 488
VÝTVARNÝ KROUŽEK A ZIMNÍ VÝSTAVKA PRACÍ PDF Tisk Email


 

 
Doporučení k jedincům s cestovatelskou anamnézou PDF Tisk Email

k nahlédnutí ZDE (velikost souboru 181 kB)

Pro cestovatele - info ZDE (velikost souboru 193 kB)

Snížení rizika nákazy - info ZDE (velikost souboru 238 kB)

Jak si správně mýt ruce - info ZDE (velikost souboru 233 kB)


 

 
Den otevřených dveří PDF Tisk Email

Tématem letošního DOD je MASOPUST.

            zs-v-domcich-den-otevrenych-dveri 2020


 

 
Konec pololetí završený sportem PDF Tisk Email

Je tu dlouho očekávaný poslední školní den 1. pololetí. Známky jsou uzavřeny, vysvědčení je rozdáno, tak hurá na jednodenní prázdniny.

Ale počkat! Ještě společně zajdeme do tělocvičen. Někteří jako diváci a fanoušci, jiní jako aktivní sportovci. Jako každý rok jsou zde připravena dvě soutěžní klání. V jedné tělocvičně se budou třídní týmy snažit vybojovat vítězství ve florbalu, ve druhé vybraní jedinci zdolávat laťku ve skoku vysokém. Ti starší (8. – 9. ročník) začínají skokem, mladší (6. – 7. ročník) berou do rukou florbalové hokejky. No, a po velké přestávce si to vymění. Sportovci se snaží podat co nejlepší výkony, ostatní fandí, co síly a hlasivky stačí. A že je na co se dívat, o tom svědčí skvělé výkony, kterých se podařilo dosáhnout. Čas utíká jako voda a než se nadějeme, jsou zápasy odehrány a laťka doskákána. Vítězové dostávají drobné ceny a diplomy.

Nejen těm nejlepším, ale všem soutěžícím patří velký dík. A pochválit je nutno i „publikum“, které dokázalo vytvořit vynikající sportovní atmosféru. No, a teď už konečně hurá na prázdniny.

Výsledky laťka - ZDE (velikost souboru 138 kB)


 

 
Etiketa stolování PDF Tisk Email

Třída 7.A využila nabídku Střední školy gastronomie a služeb v Trutnově a zúčastnila se kurzu stolování. V průběhu první části byli žáci seznámeni s pravidly etikety chování v restauracích, dále s pravidly chování při objednávání jídla. V druhé části jsme si vyzkoušeli různé způsoby skládání ubrousků a žáci si prostřeli slavnostně stůl. V poslední části projektu nás obsloužili studenti školy a ochutnali jsme čtyřchodové menu.

Mgr. Jana Matěnová, Jitka Marcziscuková


 

 
Preventivní aktivity na škole v průběhu I. pololetí PDF Tisk Email

Celé pololetí s naší školou spolupracoval Mgr. Luboš Toman. V jednotlivých třídách probíhaly aktivity spojené s tmelením školního kolektivu a hledáním řešení různých situací. V šestých ročnících proběhly adaptační kurzy. 


 

 
Tříkrálová sbírka 2020 - poděkování PDF Tisk Email

Děkujeme za vaši štědrost - více ZDE


 

 
Okresní kolo dějepisné olympiády PDF Tisk Email

 V úterý 14. 1. 2020 se na ZŠ Komenského konalo okresního kolo dějepisné olympiády. Naši školu reprezentovala Eliška Hirmerová a Dominik Martinec z 9. A. Celkem se zúčastnilo 22 žáků základní škol a víceletých gymnázií. Děkuji za reprezentaci školy a moc gratuluji k vynikajícím výsledků. Obsadili jsme krásné 9. a 13. místo.

 výsledková listina k nahlédnutí ZDE

Mgr. Andrea Maternová


 

 
Hokej pro Vendulku PDF Tisk Email

        plakat hokej            hokej Vendulka

 


 

 
Advent v Drážďanech PDF Tisk Email

Ve dnech 13. a 16. prosince jsme se s žáky druhého stupně vydali na poznávací zájezd do Německa. Nejprve jsme navštívili okolí krásného zámku Moritzburg, ve kterém se natáčela pohádka Tři oříšky pro Popelku. Poté jsme se přesunuli do centra Drážďan, kde se žáci seznámili s nejdůležitějšími památkami této metropole jako galerie Zwinger, Semperova opera, kostel Frauenkirche aj. Děti určitě nezapomenou na nádherný pohled z nábřeží na řeku Labe. Po celou dobu zájezdu nás seznamovala průvodkyně CK Lada s historií a reáliemi Saska, oblastí Lužice, jednotlivými pamětihodnostmi a současným životem německého obyvatelstva. Během odpoledních hodin jsme též navštívili adventní trhy, kde žáci mohli ochutnat místní speciality, nakoupit suvenýry a užít si atmosféru předvánočního času v Drážďanech.

Mgr. Kateřina Kamitzová


 

 

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 3 z 58

Vyhledávání

Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.