Základní škola, Trutnov, V Domcích 488
Postup do krajského kola v halové kopané PDF Tisk Email

 Ve sportovní hale v Hostinném proběhlo okresní kolo v halové kopané chlapců 8. – 9. roč. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin.

Celý článek...
 
Karneval masek PDF Tisk Email

Poslední den v únoru patřil ke karnevalovému dění. Děti se převlékly do kostýmů, některé měly jen masku na obličeji, kterou si zhotovily. Karnevalové dění se neslo v duchu velké soutěže se dvanácti zastaveními. Kamarádi po skupinkách plnili jednotlivá zastavení, na kterých jim pomáhali ti starší z našeho družinového klubu a snažili se nasbírat všech 12 razítek. Za splnění celé soutěže si děti odnesly milou drobnost.

Na zážitky se podívejte do fotogalerie.

J. Pauzarová, vychovatelka


 

 
Postup do krajského kola v basketbalu! PDF Tisk Email

Poslední únorový den uspořádala naše škola okresní kolo v basketbalu chlapců kat. IV. (roč. 2002 – 2005). Toho se zúčastnily 4 týmy, které se utkaly systémem „každý s každým“.

Celý článek...
 
Zeměpisná olympiáda PDF Tisk Email

Koncem ledna proběhlo školní kolo Zeměpisné olympiády, kterého se zúčastnilo celkem 41 žáků soutěžících ve třech kategoriích dle ročníků. První dva v každé kategorii si zajistili postup do okresního kola.

Celý článek...
 
Zápis pro školní rok 2019/2020 PDF Tisk Email

                  zapis 2019


 

 
Den otevřených dveří PDF Tisk Email

Více informací ZDE (velikost souboru 243kB)


 

 
Florbal a laťka PDF Tisk Email

 

Je poslední školní den 1. pololetí, 31. ledna, vysvědčení je rozdáno a my míříme do tělocvičen. Jako každý rok jsou zde připravena dvě soutěžní klání.

Celý článek...
 
LYŽAŘSKÝ VÝCVIK ŽÁKŮ SEDMÝCH TŘÍD PDF Tisk Email

Bouda Grizzly - Horní Malá Úpa

Celý článek...
 
Tříkrálová sbírka 2019 - poděkování PDF Tisk Email

             TS 2019


 

 
Výchova pozitivním vlivem – dlouhodobý projekt PDF Tisk Email

 16. ledna a 17. ledna 2019 se uskutečnily v ZŠ V Domcích první přednášky, které jsou součástí dlouhodobého projektu Výchova pozitivním vlivem, který škola pro své žáky připravila ve spolupráci s pí Bukovou. Nprap. Lukáš Vincenc, tiskový mluvčí Policie Trutnov a preventista, zahájil projekt přednáškou na téma „Bezpečnost na sociálních sítích a trestní odpovědnost mládeže“. Vedení školy předpokládá, že přednášky, které budou pravidelně jednou měsíčně a přímo navazují na výuku v souladu s rámcovým vzdělávacím programem, výrazně pomohou v dlouhodobém horizontu nejen se snadnějším a důkladnějším pochopením výuky, ale i s orientací  v současném, informacemi předimenzovaném, světě. Cílem bude i nastínění různých možností uplatnění v životě.

 "Chceme, aby z našich dětí vyrostly šťastné, sebevědomé a vzdělané bytosti. Chápeme, že pro žáky jsme vstupní bránou k jejich budoucnosti a bereme jejich vzdělání velmi zodpovědně." S tímto cílem jsme do tohoto dlouhodobého projektu šli.

 Dalším zajímavým hostem, který žáky naší školy navštíví, je paraolympionik a trutnovský rodák Aleš Kisý s přednáškou na téma „Prevence a motivace“, která je naplánovaná na únor.

 Velké poděkování patří paní Bukové, mamince žáků naší školy, která s myšlenkou projektu přišla a je nám plně nápomocná při jeho realizaci.


 

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 4 z 55

Vyhledávání

Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.