Základní škola, Trutnov, V Domcích 488
Kurzy CŽV pro akademický rok 2013/2014 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Marta Kolaříková   
Pátek, 08 Únor 2013 13:43
Fakulta veřejných politik SU přijímá přihlášky do kurzů celoživotního vzdělávání pro akademický rok 2013/2014. Pro konzultační středisko v Trutnově se jedná o dva kurzy, oba splňující požadavky kladené na sociální pracovníky dle Zákona 108/2006 Sb. O sociálních službách. Jedná se o kurzy "Veřejná správa a regionální politika" v programu Sociální politika a sociální práce a o kurz "Sociální patologie a prevence" v programu Speciální pedagogika. Podrobnosti o kurzech a přihlášky naleznete na http://www.slu.cz/fvp/cz/celozivotni-vzdelavani
Aktualizováno Pátek, 08 Únor 2013 13:44
 
ŽÁCI PŘIJATÍ K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ ve školním roce 2013/2014 PDF Tisk Email
Celý článek...
 
Vánoční florbalový turnaj PDF Tisk Email

Žáci ze Školního parlamentu si přáli zorganizovat sportovní turnaj mezi třídami.

Před vánočními prázdninami se konal již tradiční vánoční turnaj mezi jednotlivými třídami. Každá třída si určila název týmu. Podmínkou byla dívka po celou dobu utkání na hřišti. Hrál „každý s každým“.

Nejprve začalo klání mezi šestými a sedmými ročníky. Vítězem se stalo mužstvo 7. B, na druhém místě skončila 7. A a na třetím místě skončila 6. B.

V druhé části nastoupili žáci osmých a devátých tříd. Vítězem se stala třída 9. B, na druhém místě skončila 8. A a na třetím místě 8. B (rozhodl vzájemný zápas).

Ve třetí části se střetla vítězná třída s týmem učitelů, na který se žáci velmi těšili a doufali, že nebudou poraženi. Tým učitelů zvítězil 8:3 – měl velmi šikovného a výkonného brankáře!

Všichni si sladkou odměnu svým výkonem zasloužili. Na závěr poděkování paní učitelce Fuchsové, která všechny zápasy pískala.

Připomeňte si celý turnaj na přiložených fotografiích.

 

 

Jana Matěnová


 

 

 

 
Zápis do prvních tříd PDF Tisk Email

pdf button Zápis do prvních tříd a den otevřených dveří. Více informací zde.


 

 
Ředitelské volno PDF Tisk Email

Z technických důvodů - vytápění objektu školy a probíhajících oprav, uděluje ředitelka školy na čtvrtek 3. ledna a pátek 4. ledna 2013 ředitelské volno. V uvedených dnech nebude v provozu žádné oddělení školní družiny ani školní jídelna. 


 
Veselé Vánoce PDF Tisk Email

vanoce


 
Krakonošova zahrádka PDF Tisk Email

Soutěž pro žáky základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií o nejlepší interaktivní mapu Krkonoš se zaměřením na přírodní zajímavosti a krásy. Propozice zde pdf button ke stažení


 

 
Adopce ježka na zimu PDF Tisk Email

 

V úterý 4. prosince navštívil naši školu p. Ing. Bílek z KRNAPu a přivezl k adopci ježka na zimu. Aby péče byla správná, vždy jsou čtvrťáci, kteří o něho pečují „proškoleni“, na besedě se dozví spoustu informací o jeho životě v přírodě i v záchranných stanicích.

V útulcích jsou přes zimu ježci narození během léta a nastávající zimu mají malou váhu a nepřežili by. Jsou ošetřeni lékařem a zbaveni parazitů.

Ježek ze záchranné stanice nebude ve Školním klubu po dobu zimy sám, již je zde umístěn ježek, kterého nalezl p. Vít a nechal ho ošetřit u veterinárního lékaře.

Celý článek...
 
Projekt Bodlinka u nás PDF Tisk Email
Napsal uživatel Blanka Jorová   
Čtvrtek, 13 Prosinec 2012 14:12

Žáci 4. B pod vedením p. učitelky Lenky Koritenské připravili projekt o Bodlince, která je adoptovaná ve Školním klubu. Děti se seznámily s životem ježka v přírodě, s jeho potravou a možným nebezpečím. Na závěr si každý žák Bodlinku vyrobil.

Jana Matěnová


 

 

Aktualizováno Pátek, 14 Prosinec 2012 09:47
 
Prevence osmých a devátých ročníků s Policií ČR PDF Tisk Email

6. a 7. prosince proběhla na naší škole beseda s nprap.Udo Ertnerem, který je tiskovým mluvčím PČR. Žáci se seznámili s trestní odpovědností, domácím násilím, šikanou a dalšími aktuálními tématy. Žáci se aktivně zapojovali do besedy, měli možnost pokládat otázky.

 

 

 

Jana Matěnová


 

 

 

 
« ZačátekPředchozí4142434445464748DalšíKonec »

Strana 46 z 48

Vyhledávání

Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.