Základní škola, Trutnov, V Domcích 488
Pauzy a jejich dozor PDF Tisk Email

Pauzy a jejich dozor pro školní rok 2012/13 naleznete v sekci Základní informace > Formuláře

nebo stažením zde


 

 
Nabídka focení PDF Tisk Email

Focení proběhne 21. 11 .2012
Více informací u třídních učitelů
Náhled


 

Aktualizováno Pondělí, 05 Listopad 2012 12:31
 
Zpráva o dvoudenním výjezdním zasedání PDF Tisk Email

Ve dnech 25. a  26. října 2012 proběhlo dvoudenní výjezdní zasedání zaměstnanců naší školy (ZŠ V Domcích) realizované z OPVK v rámci DVPP,  které se uskutečnilo v rekreačním středisku Přední Labská.

 

Celý článek...
 
Beseda o hadech pro sedmáky PDF Tisk Email

Pravidelně každý rok naši školu navštíví pan Voňka, který se zabývá chovem hadů škrtičů. Během velmi zajímavé besedy se sedmáci seznámí s jejich vývojem, zvláštnostmi, výskytem v přírodě a chovem v zajetí. Jeho zajímavé vyprávění je doplněno ukázkami hadů škrtičů. Na přiložených fotografiích je vidět, že své hady miláčky svěří i do rukou našim žákům. Jako zajímavost nám ukázal i fotografie jeho tříleté americké pumy.

 

                                                                                                              Jana Matěnová, učitelka přírodopisu


 

Aktualizováno Pondělí, 05 Listopad 2012 10:14
 
Projekt „Děti se učí hospodařit s penězi“ PDF Tisk Email

     Již druhým rokem jsme se v rámci finanční gramotnosti ve výchově k občanství zúčastnili 22. října 2012 návštěvy na Obchodní akademii v Trutnově – projekt nesl název „Děti se učí hospodařit s penězi“.

Aktualizováno Pondělí, 05 Listopad 2012 10:03
Celý článek...
 
KEPNO 2012 PDF Tisk Email
Pondělí, 05 Listopad 2012 08:38

Žáci 8. tříd se zúčastnili výměnného pobytu v polském městečku Kepno v rámci projektu Evropské unie s názvem „Kultura ve službách ekologie.“

Společně s Italy a Poláky, se kterými si naši žáci vytvořili velmi přátelský vztah, získávali nové zkušenosti, procvičili anglický jazyk a naučili se nová slovíčka v italštině a polštině.

Celý týden se žáci společně věnovali přípravě výstavy fotek a divadelního představení s ekologickou tématikou. „Navštívili jsme spoustu krásných míst, např.: stadion ve Wroclawi, Japonské zahrady, aquapark nebo ekofarmu.“ Tomáš Petr, Denisa Petrová „Všichni jsme chtěli v Polsku zůstat a doufáme, že nás naši noví kamarádi brzy navštíví.“

Karolína Čermáková, Adéla Němečková, Tereza Kánská, Natálie Zingová, Ondra Fuchs, Jakub Frýba, Tomáš Vajcík, David Šimáně

K jejich velkému nadšení nám Poláci přislíbili svou návštěvu a účast na školní akci Vánoce na kopci již na konci listopadu 2012.

 

Ing. Zuzana Horáková Radová, Mgr. Klára Missbergerová


 

Aktualizováno Pátek, 09 Listopad 2012 09:25
 
1. Laboratorní práce PDF Tisk Email
Středa, 17 Říjen 2012 12:39

Vzor první laboratorní práce pro 8. třídu naleznete v sekci: žáci > ke stažení


 

 
Přednáška o Jihoafrické republice a Nepálu - 5. A, B PDF Tisk Email
Úterý, 25 Září 2012 11:56

V rámci výuky anglického jazyka měly děti možnost poslouchat tento jazyk z úst rodilého mluvčího, pana Paula, rodáka z JAR. Přednáška se uskutečnila 17. září. Zajímavé povídání o této zemi bylo doprovázeno krásnými fotografiemi a nechyběly ani upomínkové předměty, např. hudební nástroje. V hodině se promítaly mezipředmětové vztahy – Vl, Př a Aj. Beseda byla pro děti velmi zajímavá, měly hodně dotazů, které se týkaly života v této vzdálené zemi. Ojedinělá byla také simultárním překladem p. uč. Grundové. Další ohromující poznatky si děti odnesly z přednášky o Nepálu a okolních místech, kterou pro ně připravil p. Grund. Kromě kouzelných fotek a pozoruhodného vyprávění si děti mohly prohlédnout četné předměty přivezené z těchto tajemných míst.

Přednáška se konala 20. září. Děkujeme všem za skvělou spolupráci.

J. Sedlaříková, G. Grundová, P. Čeřovská, J. Pauzarová


 

Aktualizováno Pátek, 28 Září 2012 18:52
 
Ovoce do škol PDF Tisk Email
Úterý, 25 Září 2012 09:28

ovoce1 Také v letošním školním roce je naše škola zapojena do projektu Ovoce do škol. Žáci prvního
 stupně, pro které je tento projekt určen, budou tak stejně jako v loňském roce dostávat
 pravidelně jednou týdně čerstvé ovoce nebo zeleninu.

 

 

 

 


 

Aktualizováno Úterý, 25 Září 2012 09:37
 
Nadané dítě PDF Tisk Email
Úterý, 25 Září 2012 08:44

V loňském roce p. ředitelka a učitelka prvního stupně Mgr. Blanka Vanišová dokončily úspěšně složenými závěrečnými zkouškami roční studium  akreditovaného studijního programu  Nadané dítě. Tento  projekt byl zaměřen na každodenní práci s nadanými dětmi a na jejich úspěšné začlenění do školního kolektivu.


 

 

Aktualizováno Úterý, 25 Září 2012 09:24
 
« ZačátekPředchozí515253545556DalšíKonec »

Strana 55 z 56

Vyhledávání

Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.