Základní škola, Trutnov, V Domcích 488
Postup do krajského kola v basketbalu! PDF Tisk Email

Poslední únorový den uspořádala naše škola okresní kolo v basketbalu chlapců kat. IV. (roč. 2002 – 2005). Toho se zúčastnily 4 týmy, které se utkaly systémem „každý s každým“.

Celý článek...
 
Zeměpisná olympiáda PDF Tisk Email

Koncem ledna proběhlo školní kolo Zeměpisné olympiády, kterého se zúčastnilo celkem 41 žáků soutěžících ve třech kategoriích dle ročníků. První dva v každé kategorii si zajistili postup do okresního kola.

Celý článek...
 
Zápis pro školní rok 2019/2020 PDF Tisk Email

                  zapis 2019


 

 
Den otevřených dveří PDF Tisk Email

Více informací ZDE (velikost souboru 243kB)


 

 
Florbal a laťka PDF Tisk Email

 

Je poslední školní den 1. pololetí, 31. ledna, vysvědčení je rozdáno a my míříme do tělocvičen. Jako každý rok jsou zde připravena dvě soutěžní klání.

Celý článek...
 
LYŽAŘSKÝ VÝCVIK ŽÁKŮ SEDMÝCH TŘÍD PDF Tisk Email

Bouda Grizzly - Horní Malá Úpa

Celý článek...
 
Tříkrálová sbírka 2019 - poděkování PDF Tisk Email

             TS 2019


 

 
Výchova pozitivním vlivem – dlouhodobý projekt PDF Tisk Email

 16. ledna a 17. ledna 2019 se uskutečnily v ZŠ V Domcích první přednášky, které jsou součástí dlouhodobého projektu Výchova pozitivním vlivem, který škola pro své žáky připravila ve spolupráci s pí Bukovou. Nprap. Lukáš Vincenc, tiskový mluvčí Policie Trutnov a preventista, zahájil projekt přednáškou na téma „Bezpečnost na sociálních sítích a trestní odpovědnost mládeže“. Vedení školy předpokládá, že přednášky, které budou pravidelně jednou měsíčně a přímo navazují na výuku v souladu s rámcovým vzdělávacím programem, výrazně pomohou v dlouhodobém horizontu nejen se snadnějším a důkladnějším pochopením výuky, ale i s orientací  v současném, informacemi předimenzovaném, světě. Cílem bude i nastínění různých možností uplatnění v životě.

 "Chceme, aby z našich dětí vyrostly šťastné, sebevědomé a vzdělané bytosti. Chápeme, že pro žáky jsme vstupní bránou k jejich budoucnosti a bereme jejich vzdělání velmi zodpovědně." S tímto cílem jsme do tohoto dlouhodobého projektu šli.

 Dalším zajímavým hostem, který žáky naší školy navštíví, je paraolympionik a trutnovský rodák Aleš Kisý s přednáškou na téma „Prevence a motivace“, která je naplánovaná na únor.

 Velké poděkování patří paní Bukové, mamince žáků naší školy, která s myšlenkou projektu přišla a je nám plně nápomocná při jeho realizaci.


 

 
Pozorování jednobuněčných živočichů v šestých ročnících PDF Tisk Email

 Žáci šestých ročníků si doma připravili senné nálevy, ve kterých se za příhodných podmínek uvolňují nálevníci. Během výuky jsme měli možnost pozorovat trepky.

Jana Matěnová, vyučující přírodopisu


 

 
Okresní kolo dějepisné olympiády PDF Tisk Email

 Ve středu 16. 1. 2019 se na ZŠ Komenského, Trutnov konalo okresní kolo dějepisné olympiády. Velmi náročný test absolvovala Eliška Hirmerová a Dominik Martinec z 8. A. Eliška se umístila s 61% úspěšností na krásném 12. místě a Dominik uzavíral první polovinu výsledkové listiny.

 Téma „Za poznáním, za obchodem i za prací aneb Cesty jako tepny civilizace“ bylo velmi široce pojato, a tak mě těší, že bojovali o přední umístění a nasbírali další cenné zkušenosti.

 Gratuluji a věřím, že v příštím roce budeme slavit další úspěchy a nejde se mezi žáky více nadšenců o historii.

 Mgr. Andrea Maternová, vyučující dějepisu


 

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 58

Vyhledávání

Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.