Základní škola, Trutnov, V Domcích 488
Obrovský úspěch našich modelářů na Mistrovství republiky žáků 2017 PDF Tisk Email

Ve dnech 28.4.-29.4.2017 se dva žáci naší školy a příslušníci automodelářského kroužku Lukáš Tříska – 7.A  a Adam Trojan – 5.A zúčastnili MČR žáků na autodráze ve Zlíně -  Tlumačově.

Celý článek...
 
VÝSLEDKY ZÁVODU AUTOMODELÁŘŮ PDF Tisk Email

aneb 20. dubna 2017, Trutnov a seriál DDM CUP 2016/2017

 

Ve čtvrtek  20.4.2017 v podvečerních hodinách se uskutečnil poslední závod DDM Cupu 2016/2017 a to konkrétně na dráze v Trutnově. Čekal se příval přespolních, když se naposledy v této sezóně rozdělovali body do celkového hodnocení, ale dorazili pouze dva.

Celý článek...
 
Dopravní hřiště PDF Tisk Email

27.dubna ukončili žáci čtvrtých tříd dopravní výchovu na dopravním hřišti MŠ V Domcích, kde si vyzkoušeli dopravní situace v praxi.

Děkujeme příslušníkům Městské policie v Trutnově, paní R.Dudkové  a panu Mgr. J.Bábikovi,  za spolupráci a vedení dopravní výchovy ve čtvrtém a osmém ročníku.

Mgr.E.Junová


 

 
Preventivní besedy o kyberšikaně PDF Tisk Email

V dubnu byl pro žáky II. stupně připraven seminář na téma kyberšikana. Besedy vedla vedoucí oddělení tisku a prevence Policie ČR a nprap. Šárka Pižlová DiS.

Žáci se seznámili s jednotlivými pojmy a bezpečným pohybem po internetu a sociálních sítích. V závěru každé besedy proběhla diskuse o aktuální situaci a nových nebezpečích.

Mgr. Jana Matěnová, metodik prevence


 

 
Bovýsek ve škole PDF Tisk Email

Firma BOVYS s.r.o. dodává dětem na 1. st. jednou týdně ovoce a zeleninu. Dnes 29.4. nás navštívil ve třídách i BOVÝSEK. Děti splnily krátký kvíz a dostaly pitíčko BOVÝSEK.

Mgr. E.Junová


 

 
Zápis do prvních tříd PDF Tisk Email

Ve dnech 6. až 7. dubna proběhly na školách v Trutnově zápisy. Do naší školy přišlo 46 dětí. Rodičům jsme pro děti nabídli čtyři květnová setkání ve škole, aby se děti měly možnost seznámit se školou, učitelkami a budoucími spolužáky. Pro školní rok 2017/2018 plánujeme dvě třídy asi po 20 dětech.

Mgr. E.Junová


 

 
Dopravní výchova PDF Tisk Email

5.4. se žáci čtvrtých tříd sešli v posluchárně a zástupci Městské policie měli pro ně připravenou přednášku s praktickými ukázkami k dopravní výchově. V pondělí 24.4. bude následovat praktická část na dopravním hřišti MŠ V Domcích.

Mgr. E.Junová


 
Mistrovství republiky žáků 2017 se kvapem blíží PDF Tisk Email

Ve dnech 28.4.-29.4.2017 se dva žáci naší školy a příslušníci automodelářského kroužku (Lukáš Tříska – 7.A a Adam Trojan – 5.A) zúčastní vrcholu letošní sezóny modelářské mládeže,  konaného na krásné nově postavené, 42m dlouhé, 8-proudové autodráze ve Zlíně -  Tlumačově. V současné době vrcholí jejich přípravy, v rámci kterých se zúčastní několika menších závodů.

Celý článek...
 
DDM - cup 2016/2017 PDF Tisk Email

Dne 20.4.2017 od 18.00 hod. se uskuteční poslední ostrý závod letošního ročníku DDM-cupu 2016/2017.

více informací - POZVÁNKA


 

 
„Pohádkové nepohádky“ Josefa Čapka PDF Tisk Email

Sám měl doma jedinou dceru Alenku, ale hlásily se k němu všechny české děti. Josef Čapek. Narodil se v našem kraji právě před 130 lety. Jen se zpožděním několika dnů jsme si ve středu 5. 4. připomněli opravdovou celebritu mezi autory tvořícími i pro děti…

Herec Miroslav Táborský se svou ženou (loutkoherečkou) Kateřinou nám „přivezli“ Pohádkové nepohádky, sestavené z textů právě Josefa Čapka. Ten je kdysi s velkým nadhledem a svou typickou laskavostí stylizoval jako nadčasové a ve svých knihách i novinových článcích adresoval dětem, předškoláčkům i čerstvým školákům.

A tak jsme v trutnovském Divadýlku Trdýlku (ZUŠ Trutnov) byli rádi u toho. Vždyť manželé Táborští tentokrát přijeli zahrát jenom pro nás!

Za naše žáčky 1. – 3. tříd

kolektiv doprovázejících učitelů


 

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 48

Vyhledávání

Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.