Základní škola, Trutnov, V Domcích 488
Návštěva dětí z Léčebny zrakových vad ze Dvora Králové nad Labem na naší autodráze PDF Tisk Email

I když většina dětí trávila podzimní prázdniny v kruhu rodinném, tak v Léčebně zrakových vad tráví nemocné děti i tyto volné dny. A tak po domluvě s vrchní sestrou (paní Štěpánovou) vznikla myšlenka, seznámit je s činností našeho automodelářského kroužku a tyto dlouhé dny v léčebně jim zpestřit.

Celý článek...
 
Sběr papíru PDF Tisk Email

Podzimní sběr začíná 9. listopadu 2017. Pan Holý bude podle rozpisu přebírat papír řádně svázaný (tříděný novinový papír, karton) opět u vchodu SLUŽBY ŠKOLE.

  9.11.                                                          15:30 – 16:30 hodin

10.11.                                                          15:30 – 16:30 hodin

14.11.                       7 – 8:30 hodin

15.11.                       7 – 8:30 hodin

 

Výtěžek ze sběru dostane třída k aktivitám dle svého uvážení (nutný pokladní doklad). Děkujeme za spolupráci.                                                                                                                                                                                          Vedení školy 


 

 
Hospodářský význam skotu PDF Tisk Email

Po roce zavítala mezi osmáky studentka ČZU Praha Bc. Lenka Matěnová a v rámci výuky o sudokopytnících besedovala s žáky 8. B o skotu. Žáky seznámila s chovem a využitím tura domácího, obrázky doplnila ukázkami krmiv a jejich životem ve stáji.

Jana Matěnová, vyučující přírodopisu


 

 
Přírodovědný klokan 2017 PDF Tisk Email

Stejně jako každý rok na podzim, tak i letos, čekal na žáky osmých a devátých ročníků Přírodovědný klokan. A tak 11. 10. obdrželi 24 otázek z oblasti přírodopisu, zeměpisu, chemie, fyziky a matematiky. Během 40 minut v kartě zaškrtávali své tipy na správné odpovědi. K 24 bodům, s nimiž každý z nich vstupoval do soutěže, pomalu přidávali další, a jak to všechno dopadlo, se můžete podívat zde


 

 
TRAPAS NEPŘEŽIJU aneb TEN ŘÍZEK NEZVEDEJ! PDF Tisk Email

 

V pátek 13. října 2017 žáci 2. stupně navštívili představení „Trapas nepřežiju“, které bylo vtipnou formou zaměřeno na zásady slušného chování.

 Hlavními aktéry byli Michaela Dolinová, v roli RY-PO-SLUCHa = RYchlá POmoc SLUšného Chování, a Ladislav Ondřej, v roli Karla Loudy, žáka 8. B, který by se rád naučil některým základním pravidlům slušného chování.

 Karel Louda přichází do nové školy v novém městě, bojí se nového kolektivu, nových učitelů, sousedů a holek. Díky paní Ry-po-sluch se z Karla stává mladý muž, který ovládá dokonale zásady slušného chování.

 Na závěr představení vystoupili Pavel Callta se svými hity „Terapeut“, „Píšem si svůj sen“ a Nelly Řehořová s písničkou z muzikálu „Muž se železnou maskou“ – „Žít jen svou láskou“ a další.

 Program se nám všem moc líbil a náležitě jsme si ho užili.

Mgr. Romana Krulišová


 

 
PREZENTACE STŘEDNÍCH ŠKOL A ZAMĚSTNAVATELŮ 2017 PDF Tisk Email

 Ve dnech 13. a 14. října 2017 otevřelo své stánky 64 středních škol a středních odborných učilišť a také 22 firem nabízejících volná pracovní místa.

 V Uffu se prezentovaly nejen školy z Trutnova a blízkého okolí, ale také například z Hradce Králové, Pardubic, Dobrušky a dalších vzdálenějších míst.

 Deváťáci si mohli vybrat z nepřeberného množství oborů, jako například informatiky, potravinářství, zdravotnictví, ekonomie, gymnázií, umělecké tvorby, služeb, obchodu, gastronomie, stavebnictví, pedagogiky a mnoha dalších profesí.

 I naši deváťáci, ostatně jako každý rok, navštívili tento veletrh středních škol a byl pro ně velkým přínosem.

Mgr. Romana Krulišová


 

 
Nabídka pracovního místa PDF Tisk Email

Přijmeme asistentku pedagoga na školní rok 2017/2018.


 
Přednáška Proměny pro žákyně 7. ročníku PDF Tisk Email

Ve středu 27. září již po několikáté naši školu navštívila paní Mgr. Alena Blažková s velmi zajímavou, poutavou a poučnou přednáškou pro dívky na téma Proměny v dospívání. Tématem byly změny těla v tomto období. Každá zúčastněná žákyně obdržela dárkový balíček s brožurou.

Na závěr proběhla diskuse.

Mgr. Jana Matěnová, metodik prevence


 

 

 
Čsp - člověk a svět práce PDF Tisk Email

První hodina v dílnách, chválím děti a jejich nadšení.

Mgr. Andrea Maternová 


 

 
Rozdělení žáků do prvních tříd ve školním roce 2017/2018 PDF Tisk Email
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 52

Vyhledávání

Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.