Základní škola, Trutnov, V Domcích 488
Napsala nám maminka žáka: PDF Tisk Email

Tomášovo setkání s designérem 

První únorový den byl pro žáka deváté třídy Tomáše Týfu jiný než ty ostatní. K mimořádným osobním zážitkům z ženevských autosalonů se měl přidružit další, neméně silný. Čekalo ho setkání s designerem Petrem Novaguem, který se specializuje na průmyslový a grafický design.

Celý článek...
 
Zápis do prvních tříd 2017 PDF Tisk Email

           zapis-zs-v-domcich-2017

 

Žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání  ke stažení ZDE (velikost souboru 271 kB)


 

 
Volby do Školské rady PDF Tisk Email

Více informací naleznete ZDE (velikost souboru 121 kB)

Volební řád  (velikost souboru 1,14 MB)


 

 
Den otevřených dveří PDF Tisk Email

21. března jsme připravili pro budoucí prvňáčky den otevřených dveří. Dopoledne nás navštívily děti z mateřské školy V Domcích.

Odpoledne čekali na děti naši deváťáci, kteří provázeli děti s rodiči školou.

Celý článek...
 
Láďa Horák a Marie Terezie v Hradci Králové PDF Tisk Email

Důstojně a po svém přistoupil k 300. výročí narození velké evropské císařovny Láďa Horák z 9. A. Ke skvělému 3. místu z okresního kola Dějepisné olympiády připojil i úctyhodné 6. místo v kole krajském, uspořádaném v Hradci Králové v první jarní den 20. 3. 2017.

Celý článek...
 
Karneval masek ve školní družině PDF Tisk Email

V únoru jsme uspořádali dětský karneval masek, na který dorazili princezny a princové, břišní tanečnice, zvířátka všeho druhu, kovbojové, piráti a pohádkové bytosti. Užili jsme si zábavné odpoledne, na které se můžete podívat do fotogalerie.

J. Pauzarová


 

 
Den otevřených dveří a zápis do prvních tříd PDF Tisk Email

DOD zapis oprava w


 

 
„Réva“ V Domcích PDF Tisk Email

Nikoliv, milý čtenáři, nejedná se o pěstitelský vinařský experiment s nastupujícím předjařím… To jen cimbálovka (rozuměj cimbálová hudební skupina) ze Zlína nás 22. 2. 2017 přijela potěšit i poučit rovnou do školy!

Celý článek...
 
ZLATÝ SLAVÍČEK – pěvecká soutěž PDF Tisk Email

Školní družina uspořádala pro děti 1. – 3. ročníku soutěž ve zpěvu. Celkem se do soutěže přihlásilo okolo 30 odvážlivců. První kolo proběhlo v jednotlivých odděleních. Děti, které získaly nejvyšší počet bodů, postoupily do druhého finálového kola, které se konalo dne 13. února. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – sólo nebo duo.

Porota složená z dětí, které navštěvují hudební kroužek v čele s paní učitelkou Danou Nyčovou, to neměla jednoduché. Zaznělo mnoho krásných písniček, děti byly odvážné a ti, kteří nesoutěžili, byli bezvadné publikum.

V  kategorii sólo zvítězila Petruška Moravcová ze 3. B a se stejným počtem bodů  Honzík Velikovský z 2. A. V kategorii duo zvítězila dvojice Miriam Skalická a Terezka Stiburková z 3. B.

Těšíme se na příští soutěž a nové ZLATÉ SLAVÍKY.

J. Pauzarová


 

 
Oblastní kolo pěvecké soutěže „Karlovarský skřivánek“ PDF Tisk Email

Čtvrtek 9. 2. 2017 se pro Nikol Dobromyslovou a Kristýnu Rykrovou (obě žákyně 9. B) stal jedním velkým životním dobrodružstvím. Vždyť každá hned se dvěma připravenými písněmi reprezentovala školu na prestižní pěvecké soutěži Karlovarský skřivánek 2017, jejíž oblastní kolo pro žáky ZUŠ i žáky ZŠ uspořádala Základní umělecká škola v Polici n. M.

Nikol si připravila pěveckou interpretaci lidové písně Čížečku, čížečku a umělé současné písně Každou vteřinou; Kristýna písně Náchodský zámeček a Už z hor zní zvon. A konečný verdikt poroty? Obě naše děvčata byla v kategorii starších žáků ZŠ po zásluze odměněna 3. místem! Velkou zkušenost pro Nikol a Kristýnu představovalo i společné naslouchání mimořádným výkonům mladých pěvců a pěvkyň, kteří se ve sborovém i sólovém zpěvu školí na některé ze ZUŠek náchodského a trutnovského okresu.

Nikol a Kristýno, přijměte naši srdečnou gratulaci k bronzovým „skřivánkům“, děkujeme vám oběma za úspěšnou reprezentaci naší školy!

Mgr. Jaroslav Dvorský (pedagogický doprovod)


 

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 48

Vyhledávání

Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.