Základní škola, Trutnov, V Domcích 488
Olympijské hry dětí základních škol Trutnova 2018 PDF Tisk Email

Slavnostní zahájení 


 

 
Eurorebus – postup do celostátního finále i umístění v TOP 10 PDF Tisk Email

Také letos se většina žáků 2. stupně zapojila do vědomostní soutěže Eurorebus. První fáze soutěže probíhá on-line, kdy žáci plní úkoly elektronických a korespondenčních kol, doprovodných her a bonusovek. Na základě získaných bodů postoupili nejlepší jednotlivci a třídní kolektivy do krajského kola. Naši školu v Hradci Králové reprezentovali zástupci sedmi třídních kolektivů.

Celý článek...
 
Honba za poznáním lesa – 5. června PDF Tisk Email

Pro 1. – 4. třídu jsme připravili ve spolupráci s Českou lesnickou akademií Trutnov akci lesní pedagogiky. Děti procházely po skupinách lesoparkem a plnily interaktivní úkoly týkající se environmentální výchovy.

Akce se nám moc líbila.


 

 
Mezinárodní den dětí ve školní družině – 1. června PDF Tisk Email

Slavnostní den jsme zahájili předáním dárků do školního atria. Děti dostaly velký univerzální přístřešek, slunečník a solární sprchu pro osvěžení v letních horkých dnech.

Program pokračoval divadelním ztvárněním pohádky O ČERVENÉ KARKULCE, kterou nám zahrála děvčata ze třídy 2.A. Vhod přišlo i osvěžení jahodovým mrožem, soutěže plné vodních her a malování prstovými barvami.


 

 
Mezinárodní den dětí na I. stupni PDF Tisk Email

Dne 31. 5. oslavil celý první stupeň společně Mezinárodní den dětí.

Vyrazili jsme si s dětmi na oblíbenou „PARADRÁHU“. Ani velmi horké počasí neodradilo děti od zábavných sportovních disciplín: klasických míčových her, skákání přes švihadlo a gumu. Rády také využily herní a sportovní prvky, které sportoviště nabízí.

Jejich úsilí bylo oceněno sladkou chladivou odměnou.

vyučující I. stupně


 

 
Kroužek keramiky PDF Tisk Email

V letošním roce proběhl na naší škole první ročník kroužku keramiky. Děti tvořily s nadšením a zde malá ukázka jejich prací:


 
Okresní kolo Mc Donald´s cupu: zlato a bronz! PDF Tisk Email

Duben a květen patří každým rokem malým fotbalistům z 1. stupně. Ti se již od září těší na ten okamžik, kdy rozhodčí svým hvizdem odstartuje nový ročník Mc Donald´s cupu! Jako první se o medaile utkali úplně ti nejmladší – žáci 1.-3. tříd. Naši borci vyhráli svou skupinu, když nejprve remizovali se ZŠ Žacléř 2:2 a poté porazili ZŠ Náchodská 6:0. V těžkém semifinálovém utkání nestačili na fyzicky vyspělejší hráče ze ZŠ nám. Míru Vrchlabí a po prohře 0:5 je čekal zápas o bronz. Ten zvládli výborně, vyhráli 3:0 na ZŠ Žacléř a mohli se radovat z bronzových medailí!

Celý článek...
 
Exkurze do Škoda Mladá Boleslav PDF Tisk Email

Ve čtvrtek 10. května se žáci osmých ročníků v rámci výuky fyziky zúčastnili exkurze do Škoda Mladá Boleslav. Exkurze byla rozdělena do dvou bloků.

Nejprve jsme si vyzvedli výstražné vesty a sluchátka, abychom veškeré informace o výrobě slyšeli. Následně jsme autobusem i s průvodci odjeli do závodu na výrobu Octavií. Viděli jsme lisovnu dílů a následně i montáž automobilů.

V druhém bloku jsme navštívili depozitář aut, která nebyla sériově vyráběna. Následovala komentovaná prohlídka Muzeum Škoda, kde se žáci dozvěděli mnoho zajímavých informací o historii výroby. Pro shrnutí jsme zhlédli i dokumentární film.

Na závěr jsme měli možnost navštívit Zákaznické centrum s novými automobily, připravené pro zákazníky.

 

Za doprovod Mgr. Jana Matěnová, Mgr. Marie Píšová, Mgr. Martin Slezák


 

 
Rozhodnutí o přijetí PDF Tisk Email

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání ZDE (velikost souboru 499kB)


 

 
Čsp PDF Tisk Email

V dubnu vaříme z polotovarů - PIZZA. 


 

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 56

Vyhledávání

Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.