Základní škola, Trutnov, V Domcích 488
Zápis do prvních tříd PDF Tisk Email

Ve dnech 6. až 7. dubna proběhly na školách v Trutnově zápisy. Do naší školy přišlo 46 dětí. Rodičům jsme pro děti nabídli čtyři květnová setkání ve škole, aby se děti měly možnost seznámit se školou, učitelkami a budoucími spolužáky. Pro školní rok 2017/2018 plánujeme dvě třídy asi po 20 dětech.

Mgr. E.Junová


 

 
Dopravní výchova PDF Tisk Email

5.4. se žáci čtvrtých tříd sešli v posluchárně a zástupci Městské policie měli pro ně připravenou přednášku s praktickými ukázkami k dopravní výchově. V pondělí 24.4. bude následovat praktická část na dopravním hřišti MŠ V Domcích.

Mgr. E.Junová


 
Mistrovství republiky žáků 2017 se kvapem blíží PDF Tisk Email

Ve dnech 28.4.-29.4.2017 se dva žáci naší školy a příslušníci automodelářského kroužku (Lukáš Tříska – 7.A a Adam Trojan – 5.A) zúčastní vrcholu letošní sezóny modelářské mládeže,  konaného na krásné nově postavené, 42m dlouhé, 8-proudové autodráze ve Zlíně -  Tlumačově. V současné době vrcholí jejich přípravy, v rámci kterých se zúčastní několika menších závodů.

Celý článek...
 
DDM - cup 2016/2017 PDF Tisk Email

Dne 20.4.2017 od 18.00 hod. se uskuteční poslední ostrý závod letošního ročníku DDM-cupu 2016/2017.

více informací - POZVÁNKA


 

 
„Pohádkové nepohádky“ Josefa Čapka PDF Tisk Email

Sám měl doma jedinou dceru Alenku, ale hlásily se k němu všechny české děti. Josef Čapek. Narodil se v našem kraji právě před 130 lety. Jen se zpožděním několika dnů jsme si ve středu 5. 4. připomněli opravdovou celebritu mezi autory tvořícími i pro děti…

Herec Miroslav Táborský se svou ženou (loutkoherečkou) Kateřinou nám „přivezli“ Pohádkové nepohádky, sestavené z textů právě Josefa Čapka. Ten je kdysi s velkým nadhledem a svou typickou laskavostí stylizoval jako nadčasové a ve svých knihách i novinových článcích adresoval dětem, předškoláčkům i čerstvým školákům.

A tak jsme v trutnovském Divadýlku Trdýlku (ZUŠ Trutnov) byli rádi u toho. Vždyť manželé Táborští tentokrát přijeli zahrát jenom pro nás!

Za naše žáčky 1. – 3. tříd

kolektiv doprovázejících učitelů


 

 
Napsala nám maminka žáka: PDF Tisk Email

Tomášovo setkání s designérem 

První únorový den byl pro žáka deváté třídy Tomáše Týfu jiný než ty ostatní. K mimořádným osobním zážitkům z ženevských autosalonů se měl přidružit další, neméně silný. Čekalo ho setkání s designerem Petrem Novaguem, který se specializuje na průmyslový a grafický design.

Celý článek...
 
Zápis do prvních tříd 2017 PDF Tisk Email

           zapis-zs-v-domcich-2017

 

Žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání  ke stažení ZDE (velikost souboru 271 kB)


 

 
Volby do Školské rady PDF Tisk Email

Více informací naleznete ZDE (velikost souboru 121 kB)

Volební řád  (velikost souboru 1,14 MB)


 

 
Den otevřených dveří PDF Tisk Email

21. března jsme připravili pro budoucí prvňáčky den otevřených dveří. Dopoledne nás navštívily děti z mateřské školy V Domcích.

Odpoledne čekali na děti naši deváťáci, kteří provázeli děti s rodiči školou.

Celý článek...
 
Láďa Horák a Marie Terezie v Hradci Králové PDF Tisk Email

Důstojně a po svém přistoupil k 300. výročí narození velké evropské císařovny Láďa Horák z 9. A. Ke skvělému 3. místu z okresního kola Dějepisné olympiády připojil i úctyhodné 6. místo v kole krajském, uspořádaném v Hradci Králové v první jarní den 20. 3. 2017.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 50

Vyhledávání

Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.