Základní škola, Trutnov, V Domcích 488
Exkurze Havlovice PDF Tisk Email

Ve čtvrtek 25. května se děti z 1. A a 1. C vydaly na exkurzi do Havlovic. Zde pro ně byla připravena pohádková cesta lesem, na které potkávaly postavy z pohádek bratří Čapků. U každého setkání děti plnily zajímavé úkoly. Po dokončení trasy nás čekalo zhodnocení soutěží, předání odměn a díky pěknému počasí i opékání špekáčků. Dětem se putování moc líbilo a už se těší na další společnou akci.

Bc. J. Synková, Mgr. R. Nováková

 


 

 
Vycházka na kozí farmu do Volanova PDF Tisk Email

Minulý týden se školní družina vydala  do Volanova na kozí farmu. Cestou jsme se zastavili u rybníka, kde děti nakrmily kačenky. Pokračovali jsme okolo ovčího výběhu až ke kozí farmě. Děti měly možnost přímého kontaktu se zvířaty. Na atmosféru z vycházky se podívejte do fotogalerie.

Děkujeme maminkám za připravené pochoutky pro zvířátka.

Za ŠD J. Pauzarová


 

 
Jarní preventivní besedy na druhém stupni PDF Tisk Email

V  dubnu a květnu naši školu navštěvovali pracovníci Městské policie Trutnov a besedovali s žáky na téma dopravní výchova. Při každé z dvouhodinových seminářů s žáky zopakovali pravidla silničního provozu a následně je znovu seznámili s pravidly pro chodce i cyklisty. Jednotlivá témata byla doplněna i o videoukázky spojené s rozborem dané situace.

Na závěr proběhl kvíz. Všichni řešitelé obdrželi reflexní prvky a nejlepší řešitelé i další drobné odměny.

Mgr. Jana Matěnová, metodik prevence


 

Aktualizováno Středa, 24 Květen 2017 07:18
 
Pasování na čtenáře PDF Tisk Email

V pondělí 15. května se děti z 1.C vydaly na návštěvu knihovny, kde na ně čekalo překvapení. Přivítala je zde královna  Abecedka I. a její šašek. Pro děti měli připravené 3 úkoly, které skvěle splnily. Abecedce také každý přečetl kratičkou básničku. Odměnou za splnění úkolů a pěkné čtení bylo pasování každého žáčka na čtenáře.

Jana Synková


 

 

 
ŽÁCI PŘIJATÍ K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ PDF Tisk Email

Výsledky k nahlédnutí ZDE (velikost souboru 457kB)


 

 
Obrovský úspěch našich modelářů na Mistrovství republiky žáků 2017 PDF Tisk Email

Ve dnech 28.4.-29.4.2017 se dva žáci naší školy a příslušníci automodelářského kroužku Lukáš Tříska – 7.A  a Adam Trojan – 5.A zúčastnili MČR žáků na autodráze ve Zlíně -  Tlumačově.

Celý článek...
 
VÝSLEDKY ZÁVODU AUTOMODELÁŘŮ PDF Tisk Email

aneb 20. dubna 2017, Trutnov a seriál DDM CUP 2016/2017

 

Ve čtvrtek  20.4.2017 v podvečerních hodinách se uskutečnil poslední závod DDM Cupu 2016/2017 a to konkrétně na dráze v Trutnově. Čekal se příval přespolních, když se naposledy v této sezóně rozdělovali body do celkového hodnocení, ale dorazili pouze dva.

Celý článek...
 
Dopravní hřiště PDF Tisk Email

27.dubna ukončili žáci čtvrtých tříd dopravní výchovu na dopravním hřišti MŠ V Domcích, kde si vyzkoušeli dopravní situace v praxi.

Děkujeme příslušníkům Městské policie v Trutnově, paní R.Dudkové  a panu Mgr. J.Bábikovi,  za spolupráci a vedení dopravní výchovy ve čtvrtém a osmém ročníku.

Mgr.E.Junová


 

 
Preventivní besedy o kyberšikaně PDF Tisk Email

V dubnu byl pro žáky II. stupně připraven seminář na téma kyberšikana. Besedy vedla vedoucí oddělení tisku a prevence Policie ČR a nprap. Šárka Pižlová DiS.

Žáci se seznámili s jednotlivými pojmy a bezpečným pohybem po internetu a sociálních sítích. V závěru každé besedy proběhla diskuse o aktuální situaci a nových nebezpečích.

Mgr. Jana Matěnová, metodik prevence


 

 
Bovýsek ve škole PDF Tisk Email

Firma BOVYS s.r.o. dodává dětem na 1. st. jednou týdně ovoce a zeleninu. Dnes 29.4. nás navštívil ve třídách i BOVÝSEK. Děti splnily krátký kvíz a dostaly pitíčko BOVÝSEK.

Mgr. E.Junová


 

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 51

Vyhledávání

Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.