Výchova pozitivním vlivem – dlouhodobý projekt PDF Tisk Email

 16. ledna a 17. ledna 2019 se uskutečnily v ZŠ V Domcích první přednášky, které jsou součástí dlouhodobého projektu Výchova pozitivním vlivem, který škola pro své žáky připravila ve spolupráci s pí Bukovou. Nprap. Lukáš Vincenc, tiskový mluvčí Policie Trutnov a preventista, zahájil projekt přednáškou na téma „Bezpečnost na sociálních sítích a trestní odpovědnost mládeže“. Vedení školy předpokládá, že přednášky, které budou pravidelně jednou měsíčně a přímo navazují na výuku v souladu s rámcovým vzdělávacím programem, výrazně pomohou v dlouhodobém horizontu nejen se snadnějším a důkladnějším pochopením výuky, ale i s orientací  v současném, informacemi předimenzovaném, světě. Cílem bude i nastínění různých možností uplatnění v životě.

 "Chceme, aby z našich dětí vyrostly šťastné, sebevědomé a vzdělané bytosti. Chápeme, že pro žáky jsme vstupní bránou k jejich budoucnosti a bereme jejich vzdělání velmi zodpovědně." S tímto cílem jsme do tohoto dlouhodobého projektu šli.

 Dalším zajímavým hostem, který žáky naší školy navštíví, je paraolympionik a trutnovský rodák Aleš Kisý s přednáškou na téma „Prevence a motivace“, která je naplánovaná na únor.

 Velké poděkování patří paní Bukové, mamince žáků naší školy, která s myšlenkou projektu přišla a je nám plně nápomocná při jeho realizaci.


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.