Florbal a laťka PDF Tisk Email

 

Je poslední školní den 1. pololetí, 31. ledna, vysvědčení je rozdáno a my míříme do tělocvičen. Jako každý rok jsou zde připravena dvě soutěžní klání.

 V jedné tělocvičně už jsou postaveny mantinely a za chvíli si tu změří síly družstva z 8. a 9. ročníků ve florbale. Ve druhé je laťka na stojanech připravena na základní výšce pro skok vysoký mladších kategorií, tudíž pro borce 6. a sedmých tříd. A jdeme na to. Do velké přestávky je rozhodnuto. V obou tělocvičnách známe vítěze a jdeme se do tříd posilnit, abychom se sem mohli vrátit a pokračovat. Teď si to ale vyměníme. Mladší budou hrát florbal a starší skákat. Další dvě hodiny utekly jako voda a vítězové přebírají diplomy a ceny.

 Nezbývá než poděkovat divákům za vytvoření úžasné sportovní atmosféry. Vždyť i jejich zásluhou si mnozí soutěžící vytvořili své osobní rekordy.

 A teď už hurá na prázdniny.

M. Píšová, uč. tělocviku

 


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.