Postup do krajského kola v halové kopané PDF Tisk Email

 Ve sportovní hale v Hostinném proběhlo okresní kolo v halové kopané chlapců 8. – 9. roč. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin.

Z těch postupovaly první dva celky do semifinále. Naši kluci vstoupili do turnaje bezbrankovou remízou s trutnovským gymnáziem, když nedokázali svou převahu zužitkovat. V dalších zápasech ve skupině se jim již střelecky dařilo a po výhrách 7:1 nad MŠ a ZŠ Rudník a 3:0 nad ZŠ Bratří Čapků si zajistili postup do semifinále z prvního místa ve skupině. V něm sice jako první inkasovali, poté ale soupeře přehráli, skóre otočili a po výhře 3:1 je čekala ve finále ZŠ Komenského Trutnov. I s tou si náš tým poradil! Výhrou 3:0 si tak zajistil nejen zlato a velký putovní pohár, ale také postup do krajského kola, které se uskuteční 28.3. v Hostinném. Budeme držet palce!

Naši školu reprezentovali: Miroslav Petrů, Radim Zengler, Matyáš Kruliš, Tomáš Herman, Petr Dorotík, Jakub Mostecký, Jan Valeš, Patrik Fabián a Kevin Vošanovič

Konečné pořadí:

1) ZŠ Trutnov, V Domcích

2) ZŠ Trutnov, Komenského

3) ZŠ Hostinné, Karla Klíče

4) ZŠ a MŠ Rudník

5) Gymnázium Trutnov

6) Krkonošské gymnázium a SOŠ

7) ZŠ Bří. Čapků Úpice


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.