Žákovský parlament


Puntíkatý den na škole PDF Tisk Email

 

více foto

  Na pátek 8. dubna byl Žákovským parlamentem naplánován den plný puntíků. Již několik týdnů dopředu se na něho parlamenťáci připravovali – rozdělení prací, nákup odměn, příprava diplomů a plakátů atd.

  Už ráno před školou se to puntíky jen hemžilo. Vyparáděné byly i třídy. Společenský dress code splnila nejen většina našich žáků, ale i vyučujících a vychovatelek.    

  V jednotlivých třídách se volil nejpuntíkatější žák a nejpuntíkatější třída na I. i II. stupni.

Celý článek...
 
Puntíkový den PDF Tisk Email

        puntikaty den w


 

 
TEPLÁKOVÝ DEN PDF Tisk Email

další foto zde

Žákovský parlament za podpory Školního poradenského pracoviště uspořádal Aprílového dne 1.4.2014  Teplákový den, který si zorganizovali parlamenťáci.
Den se pojal k naší radosti spíše jako zábava. Myslíme si, že se děti docela bavily a den byl zajímavý i pro učitele, kteří se k nám také připojili a tematicky se oblékli.  

Celý článek...
 
Teplákový den PDF Tisk Email

Žáci ze Žákovského parlamentu pro všechny žáky školy připravili jednodenní akci. Na podrobnosti se podívejte na přiložený plakát.

Jana Matěnová, koordinátor ŽP


 

 
Workshop pro žáky Žákovského parlamentu při ZŠ V Domcích PDF Tisk Email

V pátek 21. února 2014 byl pro žáky z našeho parlamentu připraven Workshop. Aby měli parlamenťáci klid k práci, využili jsme nabídnuté prostory Stacionáře pro tělesně postižené a zdravotně oslabené.

Žáci se seznámili s činností parlamentu v minulých letech, nacvičovali si schopnost vedení kolektivu. Formou her se učili, jak asertivně zvládnout některé situace, které nastanou při přípravách činností ve škole. Závěrem se dohodli na společné akci, kterou připraví pro žáky naší školy. Poděkování za zdařilou akci patří našim parlamenťákům a kolegyním, které připravily program - zejména Mgr. Andree Žilkové, PhD. a Mgr. Evě Junové.

Mgr. Jana Matěnová, koordinátor ŽP

 

FOTO 

program k nahlédnutí


 

 
« ZačátekPředchozí12DalšíKonec »

Strana 1 z 2

Vyhledávání

Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.