Erasmus+


Erasmus + PDF Tisk Email

Prohlaseni vystupy

Bedekr Aj,Cz  (velikost souboru 39 108 kB)

Bedekr Aj, Sk, It, Cz, Tu, Lat (velikost souboru 89 682 kB)

 

Prezentace (velikost souboru 7 524 kB)

Prezentace 2 (velikost souboru 13 289 kB)

 

Workshopy - pracovní listy (velikost souboru 687 kB)

 

Videa:

ZŠ V Domcích Trutnov

Czech republic 

Latvia

Slovakia

Italy

Turkey


 

 
Realizace PDF Tisk Email

Dokument k nahlédnutí ZDE  (Velikost souboru 370kB)


 

 
Erasmus +: Lotyšsko 8. 10. – 13. 10. 2017 PDF Tisk Email

8. října

V neděli večer jsme dorazili autobusem do města Saldus a ubytovali jsme se v hotelu.

9. října

Během pondělního dopoledne jsme se sešli v centru města s našimi hostiteli. Vyrazili jsme na prohlídku místního kostelíku. Součástí prohlídky města byla i exkurze v továrně na sladkosti Gotina. Provedli nás procesem výroby a mohli jsme ochutnat čerstvě vyrobené karamelky. Následně byli žáci rozděleni do skupinek a začali plnit úkoly, které měly zadané. Úkoly byly spojeny s prohlídkou města. Poté proběhlo, již tradiční, uvítání v pořadatelské škole. Žáci nás provedli školní budovou a vyhlásili výsledky jednotlivých skupin. Večer na nás čekalo překvapení v podobě bruslení na zimním stadionu. Brusle nám půjčili, byla to opravdu zábava.

Celý článek...
 
Erasmus +: Turecko 14. 5. – 20. 5. 2017 PDF Tisk Email

14. května

Večer jsme přiletěli do Kayseri.

15. května

Po snídani jsme shlédli centrum města Kayseri. Po krátké procházce následoval přesun do Yahyali, města našich hostitelů. Hostitelé nás uvítali ve škole, kterou jsme si prohlédli. Také tam na nás čekalo občerstvení - tradiční turecké speciality. Po obědě jsme se šli podívat na radnici, kde nás přivítal starosta města Yahyali. Pan starosta nám představil tamní region a na ochutnání jsme dostali jablka z místních sadů. Odpoledne nás ještě čekal malý výlet k vodopádu Derebağ. Po návratu jsme se ubytovali v hotelu.

Celý článek...
 
Nadnárodní setkání PDF Tisk Email

Dosud  bylo zrealizované jedno Nadnárodní projektové setkání  / TPM / v říjnu  2015. Uskutečnilo sa v zemi  koordinátora projektu - na Slovensku. Termín setkání  byl po vzájemné komunikaci / mail, telefon / vybraný na  19. října 2015 / pondělí. Písemně byli pozvaní všichni projektoví partneři z každé partnerské země. Pozvánky jsme obdrželi mailem 30. září 2015. Pozvaní akceptovaly 3 partnerské školy – z České  republiky, z Itálie a Turecka.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12DalšíKonec »

Strana 1 z 2

Vyhledávání

Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.