Výtvarný kroužek PDF Tisk Email

ČARODĚJNICE VE ŠKOLE – 30. 4. PDF Tisk Email

Poslední dubnový den se žáci ve škole proměnili v nadpřirozené bytosti a školní jídelna v „hostinec U černého drápu“. Podávaly se čarovné speciality, například „veverčí ocásky“ nebo „tchoří mozečky“. Z nápojů byla na výběr „dračí krev“ nebo „žabí hlen“. Rej čarodějnic pokračoval i odpoledne ve školní dužině. Z Bradavic k nám přijela stepující Hermiona a o kouzla se postaral Harry Potter. Pokračovali jsme házením na čarodějnici, lovením nestvůr ze slizu a další zábavou. Den jsme si užili!

Na zážitky z celého dne se podívejte do fotogalerie.

J. Pauzarová, vychovatelka

Ředitelské volno PDF Tisk Email

Ve dnech 9. a 10. 5. 2019 je ředitelské volno. V případě vážného zájmu je možnost přihlásit děti do ŠD. Provoz bude od 8:00 do 12:00 hodin.

Oběd nebude zajištěn.

Karneval masek PDF Tisk Email

Poslední den v únoru patřil ke karnevalovému dění. Děti se převlékly do kostýmů, některé měly jen masku na obličeji, kterou si zhotovily. Karnevalové dění se neslo v duchu velké soutěže se dvanácti zastaveními. Kamarádi po skupinkách plnili jednotlivá zastavení, na kterých jim pomáhali ti starší z našeho družinového klubu a snažili se nasbírat všech 12 razítek. Za splnění celé soutěže si děti odnesly milou drobnost.

Na zážitky se podívejte do fotogalerie.

J. Pauzarová, vychovatelka

Dárky pod stromečkem ve školní družině PDF Tisk Email

Po vánočních prázdninách čekalo na děti ze školní družiny pod stromečkem překvapení v podobě dárků. Děti potěšily hlavně stolní hry, kuchyňka na vaření, velký stolní fotbal, lego a jiné hračky.

Na radost dětí z dárků se podívejte do fotogalerie.

J. Pauzarová

« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »