Karneval ve školní družině PDF Tisk Email

Ve čtvrtek odpoledne se děti proměnily v pohádkové bytosti. Mohly jsme vidět víly, princezny, kuchtíky, sportovce… Po přehlídce se v jednotlivých odděleních vyráběly papírové masky klaunů a samozřejmě se fotografovalo. Kdo měl chuť, tak si v masce zatancoval.

Na atmosféru družinové akce se podívejte do fotogalerie.

J. Pauzarová

VÝTVARNÝ KROUŽEK A ZIMNÍ VÝSTAVKA PRACÍ PDF Tisk Email

Školní družina – výtvarný kroužek PDF Tisk Email

Čertovské odpoledne ve školní družině PDF Tisk Email

Ve čtvrtek dne 5. 12. proběhla ve školní družině akce „ČERTI SLAVÍ VÁNOCE“. Děti v převlecích za čertíky,

andílky a Mikuláše procházely určenou trasu, na které plnily ve skupinkách čertovské úkoly. Učily se

básničky o čertech a Mikulášovi, plnily úkoly hravé a vědomostní i úkoly zručnosti.

Na závěr si odnesly malou odměnu.

Děkujeme velkým kamarádům, že nám pomohli na jednotlivých stanovištích.

Na atmosféru z akce se podívejte do fotogalerie.

Za kolektiv vychovatelek J. Pauzarová

ZÁŘÍ, ZÁŘÍ, NA LÉTO JDE STÁŘÍ! – VÝTVARNÁ SOUTĚŽ PDF Tisk Email

Firma ČEZ vyhlásila kreslířskou soutěž na téma ZÁŘÍ, ZÁŘÍ, NA LÉTO JDE STÁŘÍ! Děti ze školní družiny se do projektu zapojily a vznikly krásné individuální i kolektivní práce, které budou vystaveny v sídle firmy ČEZ Teplárenské v Hodoníně. Za odměnu jsme od firmy dostali sadu balení trojhranných pastelek.

Na obrázky se podívejte do fotogalerie.

J. Pauzarová

« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »