Workshop pro žáky Žákovského parlamentu při ZŠ V Domcích PDF Tisk Email

V pátek 21. února 2014 byl pro žáky z našeho parlamentu připraven Workshop. Aby měli parlamenťáci klid k práci, využili jsme nabídnuté prostory Stacionáře pro tělesně postižené a zdravotně oslabené.

Žáci se seznámili s činností parlamentu v minulých letech, nacvičovali si schopnost vedení kolektivu. Formou her se učili, jak asertivně zvládnout některé situace, které nastanou při přípravách činností ve škole. Závěrem se dohodli na společné akci, kterou připraví pro žáky naší školy. Poděkování za zdařilou akci patří našim parlamenťákům a kolegyním, které připravily program - zejména Mgr. Andree Žilkové, PhD. a Mgr. Evě Junové.

Mgr. Jana Matěnová, koordinátor ŽP

další foto

Home Základní informace Školní poradenské pracoviště Akce Workshop pro žáky Žákovského parlamentu při ZŠ V Domcích