TEPLÁKOVÝ DEN PDF Tisk Email

další foto zde

Žákovský parlament za podpory Školního poradenského pracoviště uspořádal Aprílového dne 1.4.2014 Teplákový den, který si zorganizovali parlamenťáci.
Den se pojal k naší radosti spíše jako zábava. Myslíme si, že se děti docela bavily a den byl zajímavý i pro učitele, kteří se k nám také připojili a tematicky se oblékli.

PROGRAM:

První vyučovací hodinu si žáci ve svých kmenových třídách za podpory třídních učitelů zvolili miss/missáka s nejhezčími tepláky.

Druhou vyučovací hodinu jsme vyrazili obhlídnout tepláky my, žáci z parlamentu. Spočítali jsme žáky, kteří se do akce zapojili, a také jsme se zúčastnili v některých třídách doprovodného programu. Následně jsme se sešli a vyhodnotili jednotlivé třídy.

Třetí vyučovací hodinu jsme si vzali odměny s diplomy a šli jsme vyhodnocovat. Odměnili jsme úplně všechny zúčastněné, miss/missáka třídy čokoládovou medailí a diplomem. Pokud vyhrála celkově třída za nejvíce oblečených dětí v tepláků dostala i malou bonboniéru.
Některé děti z prvního stupně nám i dokonce zazpívaly a zatancovaly mazurku. Přidali jsme i kategorii učitel v teplákové soupravě.

A poté jsme se i s ostatními sešli o velké přestávce v Atriu školy. Proběhlo zde focení miss/missáků, učitelů, fotografů a také děti ze Žákovského parlamentu.

Miss/ Missáci                             Miss/Missáci                                   Miss

1. STUPEŇ                               2. STUPEŇ                                    UČITELÉ
1.A Petr Javůrek                        6.A Martin Paška                          Jana Matěnová
1.B Eliška Kaváková                 6.B Barbora Třebešková               Marie Píšová