PODZIMNÍ VÝSTAVA – HOUBY A PODZIM V LESE PDF Tisk Email

Školní družina připravila pro žáky 1. stupně tematickou výstavu s využitím organických materiálů nalezených v přírodě. Žáci shlédli originální výrobky z přírodnin a s chutí se zapojili do úkolů spojených s poznáváním přírody. Ve skupinkách vytvářeli mandaly a obrázky s podzimní tematikou.. Výstava byla doprovázena autentickými zvuky z lesa, především zpěvem ptactva.

Děkuji všem, kteří se zapojili do našeho projektu, přispěli svými nápady a tvořivostí. Věřím, že výstava byla inspirací pro nás všechny a poskytla nové náměty pro výtvarnou a pracovní činnost na prvním stupni.

Jana Pauzarová, vychovatelka

více foto


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Družina Akce PODZIMNÍ VÝSTAVA – HOUBY A PODZIM V LESE

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.