FLORBALISTKY Z 1. STUPNĚ JSOU 3. NEJLEPŠÍ V KRAJI !!! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Blanka Jorová   
Úterý, 11 Prosinec 2012 12:38

Ve čtvrtek 29.11.2012 se ve sportovní hale v Předměřicích nad Labem konalo krajské kolo Poháru ČFbU pro žáky a žákyně 1. stupně ve florbale, kde se představily i naše florbalistky ze 4. a 5. tříd. Přestože odjížděly v ne úplně nejsilnější možné sestavě, postaraly se o velký úspěch naší školy.

     Turnaj zahájily proti dívkám ze ZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem, se kterými v okresním kole prohrály 3:8. Holky na soupeřky doslova vlétly a po poločase vedly 5:1. Ve druhém poločase ale Strž přidala a začala hrát svou hru. Nakonec jsme byly rády za těsné vítězství 6:5. I ve druhém zápase proti Dream teamu (Nové Město nad Metují) začaly holky velmi dobře a po poločase vedly 5:2. Po zápase se pak radovaly z vítězství 6:4. Díky ostatním výsledkům nastupovaly k poslednímu utkání ve skupině s jistotou postupu do semifinále z 1. místa. Přesto zápas nevypustily a vyhrály 5:2.

     V semifinále nastoupily proti Dobřankám (Dobřany – Dobruška). Zápas byl velice vyrovnaný, týmy se střídaly ve vedení. Poločas skončil 3:2 pro naše holky. Ve druhém poločase ale Dobřanky strhly vítězství na svou stranu. Těsnou prohru 5:6 naše holky obrečely, ale slzy nakonec vystřídal výbuch radosti po zápase o 3. místo. V něm nás čekala opět ZŠ Strž Dvůr Králové n.L., která v druhém semifinále prohrála s pozdějšími vítězkami z Nové Paky. Zápas byl velmi vyrovnaný a dramatický do poslední vteřiny. Holky ale v závěru odolaly tlaku soupeřek a uhájily těsné vítězství 4:3. Mohly se tak radovat z bronzových medailí a poháru.

     Holky se střelecky spoléhaly na Terku Fuchsovou, která v pěti zápasech nastřílela 26 gólů a byla tak nejlepší střelkyní turnaje. Navíc si odvezla cenu pro nejlepší hráčku zápasu o 3. místo.

     Velkou pochvalu zaslouží ale celý tým, který bojoval do posledních sil: Běla Kejdanová, Zuzka Zavřelová, Terka Fuchsová (4.A), Sandra Kučerová (4.B), Káťa Zákravská a Táňa Linhartová (5.B).

Holky, byly jste super! DĚKUJI !!! Dita Fuchsová


Aktualizováno Úterý, 11 Prosinec 2012 12:39
 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality FLORBALISTKY Z 1. STUPNĚ JSOU 3. NEJLEPŠÍ V KRAJI !!!

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.