VÝSLEDKY ZÁVODU AUTOMODELÁŘŮ PDF Tisk Email

aneb 20. října 2016, Trutnov a seriál DDM CUP 2016/2017

 

Rok se s rokem sešel a ve čtvrtek v podvečerních hodinách se uskutečnil první ze závodů již 4. ročníku DDM cupu a to konkrétně na dráze v Trutnově. Čekal se velký příval přespolních, ale nakonec i vzhledem k pracovnímu a rodičovskému vytížení, dorazil pouze jeden a to Adam Beran.

 

      Do závodu odstartovalo 10 žáků rozdělených do 3 skupin dle výkonnosti. Mezi závodníky se ukázali i nové tváře Trutnovského klubu a tím si poprvé okusili pocit závodníků. Po odjetí prvních dvou skupin jsme udělali drobnou pauzu, protože jsme čekali na příjezd Adama Berana. Cestování v této době je prostě problematické. Tuto pauzu jsme vyplnili již známou soutěží o nejhezčí karosérii a opravdu se bylo na co dívat. Děti věnují přípravě papírových karosérií spoustu času a snahy a rozhodně je to vidět. V této vedlejší soutěži zvítězil Adam Trojan, na druhém místě skončil Ludvigh Sebastian a třetí skončil Mádr Jakub.

 

      A teď již přistoupíme k hlavní soutěži. Mezi žáky opět  zvítězil doma neporažený Lukáš Tříska (98 kol 0m) a stanovil tím znovu  nový „oficiální rekord dráhy“ zajetý na 4x2 min. Na druhém místě skončil další domácí talent Adam Trojan (81 kol 10m) a třetí další domácí Jakub Mádr (70 kol 14m). Na 4. místě skončil jediný přespolní Adam Beran (67 kol 19m). A bez tréninku je to skvělé umístění.  Na 5. místě dojel  Tříska Michal, na 6. místě Sebastian Ludvigh, na 7. místě Vlastík Treml, na 8. místě Honza Serbousek ,  na 9.místě Tříska Pavel  a na 10. místě Felix Kulda.

 

     Závod dospělých byl vzhledem k nedostatku závodníků zrušen.   

 

     Musím opět vyzdvihnout velký zájem rodičů a rodinných příslušníků, kteří na závod přišli a podpořili mladé závodníky v jejich mnohdy napínavém závodění.   Doufáme, že tzv. Předvánoční závod na dráze v Trutnově přitáhne větší počet přespolních závodníků. Prozradím jen, že pořadatelé připraví pro děti nejedno překvapení a možná přijde i Ježíšek.

 

Další  závod tohoto ročníku 2016/2017 se jede 24.11.2016 v Hradci Králové.

 

 

 

 

 

                                                                                               Vedoucí automodelářského kroužku 

                                                                                                                 Tříska Antonín


 

 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality VÝSLEDKY ZÁVODU AUTOMODELÁŘŮ

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.