Rybář a myslivec v jednom PDF Tisk Email

Dalším velmi zajímavým vyprávěním se pochlubil Honza Štefáček z 6. B třídy. Spojil dva koníčky dohromady. Nejdříve nám popovídal o svých rybářských zkušenostech, vysvětlil, že k rybaření není nutný jen prut, ale i ostatní pomůcky, např. naviják, podběrák, vlasec, těžítko, háček, čeřínek aj. Seznámil nás s tím, kde všude může lovit, jaký byl jeho největší úlovek (viz i fotografie, které přinesl s sebou).

Druhým jeho koníčkem je myslivost, není divu, protože jeho tatínek je také vášnivý myslivec. Přinesl na ukázku parůžky, na parůžku šesteráka vysvětlil, jak se pozná šesterák, co je perlení a růže na parůžku. Nechyběla ani ukázka nábojnic (viz foto).

Vyprávění bylo moc krásné, poutavé a my, Honzo, děkujeme.

Romana Krulišová, učitelka českého jazyka 


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Rybář a myslivec v jednom

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.