Holky a kluci ze 4. a 5. tříd ovládli Novoroční turnaj! PDF Tisk Email

Tradiční turnaj v halové kopané pořádala pro žáky 1. stupně ZŠ Mládežnická. Představilo se na něm 6 týmů, které se utkaly systémem „každý s každým“. Kromě chlapců byly k vidění v akci také dívky, protože podmínkou účasti bylo, že v každém týmu musí být na hřišti neustále alespoň jedna dívka. U nás se střídaly Jessica Smrcová se Sašou Linhartovou. Tým doplnili: Tonda Binek, Adam Trojan, Tomáš Brhel, Jáchym L. Polák, Matěj Rada, Matěj Široký, Matyáš Chmelík a v bráně Adam Sedláček. Tým si vedl skvěle, ani jednou neprohrál, a tak se kluci i holky mohli právem radovat z 1. místa.

Naše výsledky:

Domky – ZŠ Náchodská 2:1; Domky – Strž Dvůr Kr. n. L. 4:0, Domky – ZŠ Radvanice 5:0, Domky – ZŠ Mládežnická 4. – 5. tř. 2:2 a Domky – ZŠ Mládežnická 1. – 3. tř. 3:0

Konečné pořadí:

 1.ZŠDomcích Trutnov

 2.ZŠ Náchodská Trutnov

 3.ZŠ Mládežnická Trutnov 1. – 3. tř.

 4.ZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem

 5.ZŠ Mládežnická Trutnov 4. – 5. tř.

 6.ZŠ Radvanice


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Holky a kluci ze 4. a 5. tříd ovládli Novoroční turnaj!

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.