Eurorebus PDF Tisk Email

Také v letošním školním roce se žáci 2. stupně účastní soutěže Eurorebus. Jedná se o vědomostní soutěž, která probíhá po dobu celého školního roku a utkávají se v ní jednotlivci, školní třídy i celé školy. Na žáky v rámci internetové části soutěže čeká celá řada her a úkolů – korespondenční kola, elektronická kola, bonusovky a doprovodné hry. Nejlepší jednotlivci a třídní kolektivy postupují do krajského kola, které se koná na jaře a ze kterého postupuje 5 nejlepších jednotlivců a tříd do celostátního kola. Hlavní cenou je účast v Expedici Eurorebus, ve hře je ale také spousta individuálních a skupinových cen.

Zatím nejlépe se daří žákům 7.B, kteří jsou dokonce mezi všemi kolektivy z celé republiky momentálně na 53. místě! Mezi jednotlivci je na tom nejlépe Petr Dorotík ze 7.B, který se drží také mezi stovkou nejlepších jednotlivců z celé republiky – aktuálně je 65. Žáci naší školy mají tento rok zvláštní motivaci: nejlepší jedinci si totiž zajistí účast na výjezdu v rámci projektu Erasmus+ „Vitajte u nás!“ – nejlepší deváťák se podívá v květnu do Turecka, stejně jako nejlepší jednotlivec z kategorie 6. – 7. tříd. Nejlepší osmák se bude moci těšit na podzim do Lotyšska…

Průběžné pořadí nejlepších 30 žáků naší školy naleznete zde.


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Eurorebus

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.