VÝSLEDKY ZÁVODU AUTOMODELÁŘŮ PDF Tisk Email

aneb 9. února 2017, Trutnov a seriál DDM CUP 2016/2017

Ve čtvrtek  9.2.2017 v podvečerních hodinách se uskutečnil další závod DDM Cupu 2016/2017 a to konkrétně na dráze v Trutnově. Čekal se velký příval přespolních, ale nakonec se většina omluvila a dorazil pouze jeden a to Adam Beran.

      Před samotným závodem jsme vyzkoušeli novinku. Bylo to po vzoru MČR žáků  a to vložený závod na 2 minuty na bílé drážce o nejrychleji zajetý čas na 1 kolo. Nakonec se ukázalo, že to pro některé žáky není zase tak jednoduchý úkol, když ho sleduje celé startovní pole a přítomní diváci. Toto vložené zápolení vyhrál Lukáš Tříska (4,495 s), na druhé místě Adam Trojan (4,501 s) a třetí Marek Smejkal (4,940 s). Na těchto časech je vidět, že i na naší „horské“ dráze se dají zajíždět rychlé časy.

      Do závodu odstartovalo 6 žáků rozdělených do 2 skupin dle výkonnosti. Po odjetí  první  skupiny jsme udělali drobnou pauzu, protože jsme čekali na příjezd Adama Berana. Cestování v této době je prostě problematické. Tuto pauzu jsme vyplnili občerstvením závodníků. Po krátké pauze a Adamově rozježdění se odjela i druhá skupina a proběhlo vyhodnocení. Mezi žáky opět  zvítězil doma neporažený Lukáš Tříska (91 kol 25m), na druhém místě skončil poprvé na této dráze  Adam Beran (79 kol 8m) a třetí další domácí Adam Trojan (78 kol 0m). Na  4.místě skončil Marek  Smejkal  (74 kol 6m).  Na 5. místě dojel  Tříska Pavel a na 6.místě Tříska Michal.

     Děti se opět těšili i na soutěž o nejhezčí karosérii a je opravdu vidět, že je to baví a věnují přípravě papírových karosérií spoustu času a snahy. V této vedlejší soutěži zvítězil Marek Smejkal, na druhém místě skončil Adam Trojan a třetí skončil Lukáš Tříska.

     Závod dospělých byl vzhledem k nedostatku závodníků  zrušen.   

     Děkuji všem , kteří se tohoto závodu zůčastnili a i těm co přišli fandit a doufám, že se příště sejdeme ve větším počtu.

Další  závod tohoto ročníku 2016/2017 se jede 30.3.2017 v Hradci Králové.

 

 

                                                                                               Vedoucí automodelářského kroužku 

                                                                                                                 Tříska Antonín


 

 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality VÝSLEDKY ZÁVODU AUTOMODELÁŘŮ

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.