Jarní preventivní besedy na druhém stupni PDF Tisk Email

V  dubnu a květnu naši školu navštěvovali pracovníci Městské policie Trutnov a besedovali s žáky na téma dopravní výchova. Při každé z dvouhodinových seminářů s žáky zopakovali pravidla silničního provozu a následně je znovu seznámili s pravidly pro chodce i cyklisty. Jednotlivá témata byla doplněna i o videoukázky spojené s rozborem dané situace.

Na závěr proběhl kvíz. Všichni řešitelé obdrželi reflexní prvky a nejlepší řešitelé i další drobné odměny.

Mgr. Jana Matěnová, metodik prevence


 

Aktualizováno Středa, 24 Květen 2017 07:18
 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Jarní preventivní besedy na druhém stupni

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.