Návštěva dětí z Léčebny zrakových vad ze Dvora Králové nad Labem na naší autodráze PDF Tisk Email

I když většina dětí trávila podzimní prázdniny v kruhu rodinném, tak v Léčebně zrakových vad tráví nemocné děti i tyto volné dny. A tak po domluvě s vrchní sestrou (paní Štěpánovou) vznikla myšlenka, seznámit je s činností našeho automodelářského kroužku a tyto dlouhé dny v léčebně jim zpestřit.

A tak se dne 26.10.2017 vydaly děti společně v doprovodu sester z léčebny směr Trutnov, aby navštívily Trutnovskou autodráhu. Počet dětí byl 32 a tak jsme je rozdělili do dvou skupin. Jedna skupina jela na výstavu modelové železnice, která se tou dobou konala na ZŠ R.Frimla a druhé skupině jsme prezentovali se synem Lukášem Třískou (žák 8.A) činnost automodelářského kroužku. Navzdory nízkému věku některých dětí, byly děti velmi pozorné a poslouchaly vyprávění o činnosti kroužku. Ve spolupráci se staršími žáky a členy našeho klubu, jsme dětem připravili 4 speciální auta, aby si mohly i tyto děti vyzkoušet jízdu na autodráze. Asi po 1 a 1/2 hodině se skupinky vystřídaly. Všechny děti byly z jízdy na autodráze moc nadšené a doufám, že si odvezli hezký zážitek. A jak je vidět na jedné fotografii, tak to bavilo i sestřičky z léčebny.

Nakonec bych poděkoval mé manželce Kateřině Třískové a mladšímu synovi Pavlíkovi za přípravu drobného občerstvení pro děti a sestřičky.

 

                                                                       Vedoucí automodelářského kroužku

                                                                                  Tříska Antonín


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Návštěva dětí z Léčebny zrakových vad ze Dvora Králové nad Labem na naší autodráze

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.