Beseda s chovatelem plazů v sedmičkách PDF Tisk Email

Stalo se již tradicí, že do sedmých ročníků v době probírání plazů přijede na odbornou besedu chovatel plazů pan Voňka.  Letos s sebou dovezl zástupce pouštních i stepních želv, z ještěrů baziliška, varana Cipíska, agamu kočičínskou a Vendu agamu vousatou. Z hadů již tradičně Fátimu krajtu tygovanou, Báru anakondu albínskou formu a krajtu tmavou. Všechny si zástupce žáci nejen prohlédli, ale vyslechli si o nich i poutavé a poučné povídání.

Pan Voňka žáky na závěr žáky seznámil i s nově chovanými živočichy – papoušky.

Žákům se beseda velmi líbila a na atmosféru se můžete podívat do fotogalerie.

Mgr. Jana Matěnová, učitelka přírodopisu


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Beseda s chovatelem plazů v sedmičkách

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.