Zápis pro školní rok 2018/2019 PDF Tisk Email

Zápis do 1. tříd školního roku 2018/2019 se bude konat v termínu 5. a 6. dubna 2018.

Pozvánky i další informace jsou v přílohách:

Desatero pro rodiče (velikost souboru 159 kB)

Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání (velikost souboru 108 kB)

Žádost o odklad školní docházky (velikost souboru 448 kB)

Informace k zápisu do 1. tříd (velikost souboru 156 kB)

Těšíme se na Vás.

Ing. Zuzana Horáková Radová

zapis 2018 1

Informace pro rodiče, kteří zvažují u svých dětí odklad povinné školní docházky:

Není-li dítě tělesně nebo duševně přiměřeně vyspělé a požádá-li o to písemně zákonný zástupce dítěte v době zápisu (od 1. 4. do 30. 4. 2018) dítěte k povinné školní docházce, odloží ředitel školy začátek povinné školní docházky o jeden školní rok, pokud je žádost doložena doporučujícím posouzením příslušného školského poradenského zařízení a odborného lékaře nebo klinického psychologa. Začátek povinné školní docházky lze odložit nejdéle do zahájení školního roku, v němž dítě dovrší osmý rok věku.

Home Základní informace Aktuality Zápis pro školní rok 2018/2019