Zeměpisná olympiáda PDF Tisk Email

Během ledna se uskutečnilo školní kolo Zeměpisné olympiády, které určilo 6 postupujících do kola okresního. Zeměpisná olympiáda je tradičně rozdělena do tří kategorií: kategorie „A“ – žáci 6. ročníků; kategorie „B“ – žáci 7. ročníků a kategorie „C“ – žáci 8. – 9. ročníků. Pro jednotlivé kategorie se pak úkoly dělí do tří okruhů: práce s atlasem, písemný test z geografických znalostí a praktická část.

Výsledky - školní kolo 

 Okresní kolo hostilo Gymnázium Dvůr Králové a naši školu v něm reprezentovali: v kategorii „A“ Kateřina Kubečková (10. místo) a Lucie Vladovičová (13. místo) – obě ze 6.A; v kategorii „B“ Eliška Hirmerová (7. místo) a Terezie Hawlová (16. místo) – obě ze 7.A; v kategorii „C“ Tomáš Havelka z 8.B (8. místo) a Václav Švec z 8.A (16. místo).

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy!


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Zeměpisná olympiáda

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.