Okresní kolo v basketbalu: kluci pojedou do Jičína! PDF Tisk Email

Před jarními prázdninami hostila naše škola okresní kolo v basketbalu dívek a chlapců roč. 2004 – 2006. I přes velmi nízkou účast škol z trutnovského okresu byly k vidění zajímavé momenty, souboje i povedené individuální a kolektivní výkony. Velmi dobře si vedli naši kluci, když po těsném a vydřeném vítězství nad ZŠ Náchodská Trutnov 14:10 porazili největšího favorita na postup ZŠ R. Frimla Trutnov 26:8! Zajistili si tím nejen zlaté medaile, ale také postup do krajského kola, které se uskuteční 4.4. v Jičíně. K úžasnému výkonu táhl celý tým jediný „baskeťák“ v mužstvu – Martin Kamitz, kterého skvěle doplnili Matyáš Kruliš, Petr Dorotík, Patrik Schober, Kevin Vošanovič, Matouš Šafář, Adam Hrdina a nejmladší Martin Tomášek.

To děvčata neměla šanci se prosadit proti zkušenějším soupeřkám, kde v každém týmu byly aktivní hráčky zdejšího basketbalového klubu… Sestava Jitka Marcziscuková, Terezie Hawlová, Violena Kubů, Nikola Kovalíčková, Valerie Bryknarová, Karolína Krestová, Taťána Bohadlová a Denisa Kučerová tak i přes bojovný výkon skončila na 4. místě.

Všem dívkám a chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a klukům přejeme hodně štěstí v Jičíně!


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Okresní kolo v basketbalu: kluci pojedou do Jičína!

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.