Exkurze do Škoda Mladá Boleslav PDF Tisk Email

Ve čtvrtek 10. května se žáci osmých ročníků v rámci výuky fyziky zúčastnili exkurze do Škoda Mladá Boleslav. Exkurze byla rozdělena do dvou bloků.

Nejprve jsme si vyzvedli výstražné vesty a sluchátka, abychom veškeré informace o výrobě slyšeli. Následně jsme autobusem i s průvodci odjeli do závodu na výrobu Octavií. Viděli jsme lisovnu dílů a následně i montáž automobilů.

V druhém bloku jsme navštívili depozitář aut, která nebyla sériově vyráběna. Následovala komentovaná prohlídka Muzeum Škoda, kde se žáci dozvěděli mnoho zajímavých informací o historii výroby. Pro shrnutí jsme zhlédli i dokumentární film.

Na závěr jsme měli možnost navštívit Zákaznické centrum s novými automobily, připravené pro zákazníky.

 

Za doprovod Mgr. Jana Matěnová, Mgr. Marie Píšová, Mgr. Martin Slezák


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Exkurze do Škoda Mladá Boleslav

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.