Okresní kolo Mc Donald´s cupu: zlato a bronz! PDF Tisk Email

Duben a květen patří každým rokem malým fotbalistům z 1. stupně. Ti se již od září těší na ten okamžik, kdy rozhodčí svým hvizdem odstartuje nový ročník Mc Donald´s cupu! Jako první se o medaile utkali úplně ti nejmladší – žáci 1.-3. tříd. Naši borci vyhráli svou skupinu, když nejprve remizovali se ZŠ Žacléř 2:2 a poté porazili ZŠ Náchodská 6:0. V těžkém semifinálovém utkání nestačili na fyzicky vyspělejší hráče ze ZŠ nám. Míru Vrchlabí a po prohře 0:5 je čekal zápas o bronz. Ten zvládli výborně, vyhráli 3:0 na ZŠ Žacléř a mohli se radovat z bronzových medailí!

Naši školu reprezentovali: Nikolas Tylš, Michal Dorotík, Ari S. Brar, Jaromír Missberger, Matyáš Hanuš, Nicolas Smrc, Daniel Chmelík, Kryštof Milfait, Jakub Novák.

Jejich starší kolegové si vedli ještě lépe! Celým turnajem prošli bez zaváhání, všechny zápasy vyhráli při celkovém skóre 23:1! Ve skupině porazili ZŠ K. Klíče Hostinné 7:0 a ZŠ a MŠ Dolní Braná 5:1. V semifinále po tuhém boji zvítězili nad ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší 3:0 a svou jízdu korunovali jednoznačným vítězstvím ve finále 8:0 nad ZŠ a MŠ Dolní Braná. Kluci a slečna se tak už těší na krajské finále v Jičíně!

V této kategorii naši školu reprezentovali: Matěj Rada, Tomáš Brhel, Petr Javůrek, Jessica Smrcová, Matyáš Chmelík, Jáchym L. Polák, Matěj Široký, Josef Miissberger, Pavel Kresta, Šimon Šafář

Oběma týmům děkujeme za výbornou reprezentaci školy a staršímu výběru budeme držet pěsti v krajském finále!


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Okresní kolo Mc Donald´s cupu: zlato a bronz!

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.