Eurorebus – postup do celostátního finále i umístění v TOP 10 PDF Tisk Email

Také letos se většina žáků 2. stupně zapojila do vědomostní soutěže Eurorebus. První fáze soutěže probíhá on-line, kdy žáci plní úkoly elektronických a korespondenčních kol, doprovodných her a bonusovek. Na základě získaných bodů postoupili nejlepší jednotlivci a třídní kolektivy do krajského kola. Naši školu v Hradci Králové reprezentovali zástupci sedmi třídních kolektivů.

V kategorii ZŠ 02 (8. – 9. tř.) obsadily: 8.A 18. místo, 8.B 21. místo a 9.B 22. místo. V kategorii ZŠ 01 (6. – 7. Tř.) skončila 6.B na 35. místě, 6.C na 31. a 7.B na 27. místě. Nejlépe si ze všech našich třídních kolektivů vedla trojice Terezie Hawlová, Eliška Hirmerová a Violena Kubů reprezentující 7.A. S 24 body skončila děvčata na 7. místě, což dávalo naději na postup do celostátního kola. A po skončení a vyhodnocení všech krajských kol opravdu na naši školu dorazila pozvánka na republikové finále! To se uskutečnilo 5.6. v TOP Hotelu Praha na Chodově. Bylo to vůbec poprvé, kdy zástupci naší školy mohli nasát atmosféru celostátního kola této soutěže… A že se ta premiéra opravdu povedla! Děvčata se v konkurenci 52 nejlepších třídních kolektivů 6. – 7. tříd neztratila, získala 29 bodů a obsadila nádherné 16. místo! Nutno podotknout, že na 1. – 15. místě se umístili reprezentanti gymnázií, tudíž mezi základními školami nenašly naše sedmačky přemožitele! Naše škola se navíc v celkovém hodnocení ZŠ umístila na úžasném 8. místě! Nejvíce k tomuto umístění přispěla 8.B, která získala téměř 190 000 bodů. Poděkování ale patří všem, kteří svými body přispěli k tomuto úspěchu. A na závěr velká gratulace a poděkování Terce, Elišce a Violce!


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Eurorebus – postup do celostátního finále i umístění v TOP 10

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.