Přespolní běh PDF Tisk Email

 Za krásného slunečného počasí proběhlo na Paradráze v Trutnově okresní kolo v přespolním běhu družstev. Naše škola měla tradičně zastoupení ve všech čtyřech kategoriích. Celý tým mladších žáků se vměstnal do čtvrté desítky výsledkové listiny a v součtu bodů z toho bylo 8. místo. Podobně si vedly také starší žákyně, které skončily všechny mezi 30. – 36. místem, což stačilo celkově na 7. místo. Na mladší žákyně zbyla nepopulární bramborová medaile. Na stupně vítězů se tak dostal pouze tým starších žáků, který skončil na 2. místě a zajistil si tak účast v krajském kole v Jičíně.

Naši školu reprezentovali:                                                                             

Mladší žákyně: Jessica Smrcová (14.místo), Terezie Bischofová (18.), Zuzana Suchá (28.), Lucie Lombartová (31.), Lucie Patrová (33.) a Denisa Zenglerová (51.)

Mladší žáci: Tomáš Brhel (31.), Matěj Rada (33.), Matěj Široký (36.), Jáchym L. Polák (37.), Martin Bohadlo (38.), Patrik Lanta (39.)

Starší žákyně: Veronika Sedláková (30.), Michaela Vondrová (31.), Anna Horochovská (32.), Juliane V. Vaško (35.), Michaela Sedláčková (36.)

Starší žáci: Radim Zengler (3.), Dominik Duda (10.), Patrik Fabián (12.), Kevin Vošanovič (17.), Matouš Šafář (23.), Matyáš Kruliš (26.)

Také v Jičíně přálo běžcům počasí. Ze zdravotních důvodů doznalo družstvo změn a odjelo pouze s pěti členy. V lesoparku Čeřovka se z našeho týmu vedlo nejlépe R. Zenglerovi, který doběhl na 17. místě. a A. Sunkovi, který skončil na konci třetí desítky. V celkovém pořadí obsadili chlapci 8. místo.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy!


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Přespolní běh

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.