Okrsková kola ve florbale chlapců: 1. a 2. místo PDF Tisk Email

 Počátkem listopadu se okrskových kol ve florbale dočkali také kluci. Nejprve se představili ti mladší – žáci 6.-7.tříd. A v konkurenci 7 dalších týmů z Trutnova a okolí si nevedli špatně.

 Z 1. místa ve skupině postoupili do semifinále, ve kterém se utkali se ZŠ Pilníkov. Zápas byl vyrovnaný a o jeho vítězi rozhodly až nájezdy. Ty se lépe vydařily našim klukům, kteří si tak zajistili postup do finále a zároveň do okresního kola. Ve finále narazili na favority ze ZŠ Náchodská, které dokázali ve skupině porazit. Jenže Poříčtí jim ve finále porážku oplatili a na naše kluky tak zbyla stříbrná příčka…

 Naši školu reprezentovali: Tomáš Brhel, Matěj Rada, Jáchym L. Polák, Matěj Široký, Ondřej Těšina, Adam Vaněk, Martin Bohadlo, Adam Sedláček a Tomáš Kačer.

 O den později se utkalo na stejném místě (ZŠ R. Frimla) 10 týmů v kategorii 8.-9.tříd. Cesta našich kluků turnajem se velmi podobala cestě mladších… Také oni zvládli boje ve skupině a z 1. místa postoupili do semifinále, kde narazili na ZŠ Mládežnická. A také o jejich postupu do finále rozhodly až nájezdy. Na rozdíl od mladších si nenechali oplatit porážku ze skupiny od ZŠ kpt. O. Jaroše, soupeře dokázali i podruhé v turnaji porazit a mohli se radovat nejen z postupu do okresního kola, ale také z celkového vítězství v turnaji. Petr Dorotík byl navíc vyhlášen nejlepším brankářem turnaje!

 Naši školu reprezentovali: Radim Zengler, Jakub Mostecký, Matyáš Kruliš, Kevin Vošanovič, Matouš Šáfář, Martin Šubrt, Martin Teichman, Petr Dorotík a Dominik Martínek


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Okrsková kola ve florbale chlapců: 1. a 2. místo

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.