Školská futsalová liga dívek: postup do republikového finále! PDF Tisk Email

 

 Naše děvčata roč. 2005 a ml. se v Pardubicích – Ohrazenicích utkala o postup na republikové finále ve futsalu. Přestože to pro některé z nich byla premiéra v tomto sportu, nevedla si vůbec špatně. V prvním utkání proti týmu ZŠ Nechanice tvořeného z několika fotbalistek FC Hradec Králové se v úvodu rozkoukávala a po dvou chybách prohrávala 0:2. Pak se ale jejich hra zlepšila a díky brankám Jess Smrcové a Anet Šípkové skončil zápas 2:2. Hned po tomto utkání následoval zápas se ZŠ Studenec. A v něm se holkám dařilo – zvítězily 6:0 (branky: J.Smrcová 2. A. Šípková 2, D. Kučerová, N. Pejsarová). Po krátké pauze čekal děvčata největší favorit celé soutěže: ZŠ Pardubice-Ohrazenice, což je fotbalová škola nejen pro chlapce, ale též pro dívky. Domácí vyhrály 2:0 a poté přišly na řadu odvety. A ty se holkám povedly: nejprve porazily ZŠ Nechanice 1:0 brankou K. Krestové a poté stejným poměrem vyhrály nad ZŠ Studenec, když se trefila A.Švecová. V posledním zápase uhrály remízu se ZŠ Pardubice-Ohrazenice. Branku vstřelila těsně před koncem J. Smrcová. Děvčata si tak pojistila 2. příčku, která zaručovala postup do republikového finále, které se uskuteční 4.12. v Heřmanově Městci.

Konečné pořadí:

1.ZŠ Pardubice-Ohrazenice

2.ZŠDomcích Trutnov

3.ZŠ Nechanice

4.ZŠ Studenec

Naši školu reprezentovaly:

Jessica Smrcová, Aneta Šípková, Nela Pejsarová, Ema Pilařová, Anička Švecová, Denisa Kučerová, Karolína Krestová


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Školská futsalová liga dívek: postup do republikového finále!

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.