Vánoční sbírka pro útuláčky PDF Tisk Email

Ani letošní rok nesměla na naší škole chybět Vánoční sbírka pro pejsky bez domova. Tuto akci již žáci velmi dobře znají a nejspíš proto se rok od roku vybere více potřebných věcí a zvyšuje se účast.

Akce proběhla v prvním prosincovém týdnu. Během celého týdne žáci pilně nosili svým třídním učitelkám vše potřebné, co se pejskům může hodit (deky, hračky, granule, konzervy, pamlsky, …).

Všichni zúčastnění byli hromadně vyfoceni a dostali sladkou odměnu. Třídy, kde se zapojilo nejvíce žáků, dostaly navíc náramek. Veškeré vybrané věci byly převezeny do psího útulku v Poříčí. Ze sbírky měli obrovskou radost nejen pejsci, ale velmi dojala také zdejší pracovníky.

Jak obrovský zájem byl a kolik se toho ve sbírce vybralo, můžete vidět na fotografiích.

Všem zúčastněným žákům velice děkuji za příspěvek a vedení školy a učitelům za pomoc při organizaci celé této akce.

Mgr. V. Lešáková

Home Základní informace Aktuality Vánoční sbírka pro útuláčky