LYŽAŘSKÝ VÝCVIK ŽÁKŮ SEDMÝCH TŘÍD PDF Tisk Email

Bouda Grizzly - Horní Malá Úpa

20. 1. neděle

Sjezdovky - Jak se na tom stojí? A to musím i zatáčet a brzdit?

Běžky - Jaké běžky!? Vždyť se na tom nedá ani chodit! Dva kilometry za tři a půl hodiny!

21. 1. pondělí

Sjezdovky - Tak brzdit by už šlo a na vleku se už taky udržím.

Běžky - Dneska byl ten kopec asi kratší. Dolů plužím!

22. 1. úterý

Sjezdovky - Slalom je brnkačka. Svoz zraněného ze svahu - jsem záchranář!

Běžky - Natrénuji a už se těším na zítřejší veletúru.

23. 1. středa

Běžky - Na běžkách po Krkonoších za slunečného počasí je prostě pohádka.

Pomezní Boudy - Musím se šetřit na zítřejší závody, tak jen malá romantická procházka.

24. 1. čtvrtek

Sjezdovky - Obří slalom i sjezd jak na mistrovství světa.

Běžky - Nedělní čas byl zkrácen čtyřikrát. To je fofr!

r.

25. 1. pátek

Sjezdovky - Jsem králem svahu. Paráda!

Hurá domů! Nebo né?

Dětské ohlasy:

• Nejvíc se mi líbilo krásné počasí a volný čas, který jsme trávili s kamarády. Také se mi líbil výlet na běžkách a krásné výhledy.
  • Líbily se mi sjezdovky a hlavně se mi líbilo, že jsem se naučila na běžkách. Míň se mi líbil výlet na Pomezky, protože byl moc dlouhý. Jsem ráda, že nám vyšlo počasí.
  • Nejvíc se mi líbilo to, že jsme byli skoro všichni ze sedmiček pohromadě. Nejvíc užitý týden!
  • Nejvíce mi chutnaly bramborové knedlíky se špenátem a masem. Docela se mi líbily i běžky, ze začátku jsem z toho měla strach, ale pak jsem si zvykla. Ale nejvíc se mi líbilo to, jak jsme hráli na čtverci hry.
  • Moc se mi líbil výlet na běžkách, když jsme jeli kolem Sněžky. Také jsem si to moc užila s holkami na pokoji. Byla tam velká sranda. Díky lyžáku jsem se skamarádila s lidmi, kterých jsem se dříve stranila.
  • Líbilo se mi: velká sjezdovka, vlek vedle chaty, pokoje, diskotéka, když jsem hrál na kytaru, jídlo, čaj, túra na Pomezní Boudy, jízda na běžkách i sjezdovkách, být na pokoji s A. V. Nelíbilo se mi: ranní vstávání, obouvání a sundávání lyžáků, svíčková.
  • Na lyžáku se mi nejvíc líbil kolektiv a počasí. Při lyžování na sjezdovkách jsem se zdokonalila. I když jsem stála poprvé na běžkách a moc mi to nešlo, tak ke konci se mi to začalo i trochu líbit, a kdybych jezdila občas na běžky, tak si myslím, že mi to půjde. Na pokojích byla sranda a moc se mi tam líbilo. Doporučuji.

Martin Rusz

Home Základní informace Aktuality LYŽAŘSKÝ VÝCVIK ŽÁKŮ SEDMÝCH TŘÍD