Zeměpisná olympiáda PDF Tisk Email

Koncem ledna proběhlo školní kolo Zeměpisné olympiády, kterého se zúčastnilo celkem 41 žáků soutěžících ve třech kategoriích dle ročníků. První dva v každé kategorii si zajistili postup do okresního kola.

V kategorii „A“ (6. roč.) soutěžilo 8 žáků. Nejlépe si vedl Ondra Michalička (6. B) se ziskem 52 bodů. Do okresního kola ho doprovodila druhá Denča Zenglerová (6. B) – 48 bodů. Kategorii „B“ (7. roč.) vyhrál Patrik Lanta (7. C) – 49 bodů, druhá skončila Míša Vondorvá ze 7. A (41,5 b.). V této kategorii byla účast nejvyšší – 17 žáků. Jen o jednoho účastníka méně měla kategorie „C“ (8. – 9. roč.). V té si nejlépe vedla dvojice z 9. B – Petr Dotrotík (42,5 b.) a Tomáš Havelka (35 b.).

Výsledky školního kola ZDE

 

20.2. se tato šestice vydala do Dvora Králové n.L., aby se poměřila se svými vrstevníky z ostatních škol okresu. A nevedli si špatně – 4 z nich pokořili metu 60 bodů (ze 100 možných), což je hranice pro úspěšné řešitele okresního kola…

KATEGORIE „A“ (21 účastníků):

6. místo           Ondra Michalička (57 b.)

11. místo         Denča Zenglerová (51 bodů)

KATEGORIE „B“ (21 účastníků):

10. místo         Patrik Lanta (64,5 b.)

12. místo         Míša Vondrová (62,5 b.)

KATEGORIE „C“ (20 účastníků):

8. místo           Petr Dorotík (84 b.)

18. místo         Tomáš Havelka (75,5 b.)

Všem účastníkům okresního kola patří dík za reprezentaci školy!


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Zeměpisná olympiáda

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.