VÝCHOVNĚ-VZDĚLÁVACÍ EXKURZE PRO 7. ROČNÍK PDF Tisk Email

Žáci 7. ročníku se zúčastnili výchovně-vzdělávací exkurze, jejíž náplní byla návštěva TTA 2013 (Trutnovská taneční akademie), kterou pořádal Bene Dance Art Team pod záštitou p. W. Elscheka.

Poté jsme se odebrali se žáky do trutnovské Galerie draka, kde byl zajištěn program pro každou třídu zvlášť – žáci se seznámili podrobně s trutnovskou erbovní pověstí o drakovi, prohlédli si celou galerii, mohli se ptát na to, co je zajímalo, a pan průvodce pohotově a fundovaně odpovídal.

Druhá třída absolvovala procházku centrem města, která byla zaměřena na kulturu a historii města Trutnova.

Tato exkurze byla uspořádána v rámci předmětů český jazyk a výchova k občanství, ale samozřejmě se využilo i mezipředmětových vztahů např. dějepis, hudební výchova, zeměpis.

Žáci hodnotili tuto celodenní akci velmi pozitivně.

Mgr. Romana Krulišová

Home Základní informace Aktuality VÝCHOVNĚ-VZDĚLÁVACÍ EXKURZE PRO 7. ROČNÍK