PREZENTACE STŘEDNÍCH ŠKOL A ZAMĚSTNAVATELŮ 2019 PDF Tisk Email

Každým rokem se naši deváťáci účastní dvoudenní prezentace středních škol a místních firem, která se konala 11. a 12. října 2019 v trutnovském Uffu.

V letošním roce se představilo 55 středních škol a odborných učilišť, zároveň se zde prezentovalo 22 místních firem, u kterých pak absolventi nejčastěji najdou uplatnění.

Žáci obdrželi různé letáky, propagační materiály, kde se dozvěděli více od konkrétních školách, zjistili, kdy se konají dny otevřených dveří. Mohli si ale vyzkoušet i různé praktické činnosti zaměřené na přiblížení jednotlivých oborů.

Tuto akci pořádá Krajská Hospodářská komora v Hradci Králové společně s Královéhradeckým krajem.

Deváťáci hodnotí tuto prezentaci jako poutavou, inspirativní a přínosnou.

Romana Krulišová a Blanka Jorová

Home Základní informace Aktuality PREZENTACE STŘEDNÍCH ŠKOL A ZAMĚSTNAVATELŮ 2019