Výstava UCHO PDF Tisk Email

 Díky spolupráci na projektu pro sluchově postižené děti k nám zavítala výstava Ucho.

 Děti z naší školy si mohly prolézt interaktivní model ucha, seznámily se s jednotlivými částmi a jejich funkcemi. Sledovaly, jak díky zvukovým vlnám dochází k pohybu vody v tibetské míse, nebo jak zvuk maluje obrazce do mouky. Vyzkoušely si, jak slyší lidé s různým stupněm sluchové vady. A jak jsou na tom se sluchem některá zvířata. Seznámily se s kompenzačními pomůckami pro neslyšící.

 V další části se učily pomocí prstové abecedy vyznakovat své jméno a některé znaky pro zvířata. 

 Moc děkujeme organizátorům.

 Za kol. učitelů R. Nováková


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Výstava UCHO

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.