Preventivní akce pro trutnovské školy PDF Tisk Email

Na 13. června 2013 připravila PPP společně s Městskou policií v Trutnově preventivní akci pro školy v našem městě. Žáci se nejprve seznámili s činností jednotlivých složek a s náplní jejich práce. Své „stánky“ zde rozbalili hasiči, kteří předvedli vyproštění osoby z auta pomocí pneumatických kleští. Dále složky Policie ČR (kriminalisté, dopravní policie, psovodi, kteří na závěr předvedli ukázku výcviku). Zástupci RIAPSu vysvětlili práci v terénu, nově vzniklé SVP seznámilo žáky se svou prací v třídním kolektivu. Zástupci z PPP zajistili sportovní soutěže. Žáci jednotlivých tříd druhého stupně v pětičlenných družstvech mezi sebou soutěžili v jednotlivých disciplínách a na závěr byl každý účastník odměněn drobnými dárky. Závěrečné vyhodnocení muselo být z důvodu horka, které ten den panovalo, přesunuto do škol.

Mgr. Jana Matěnová, Mgr. Blanka Jorová

 

Na atmosféru se podívejte do fotogalerie


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Preventivní akce pro trutnovské školy

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.