Preventivní akce pro trutnovské školy PDF Tisk Email

Na 13. června 2013 připravila PPP společně s Městskou policií v Trutnově preventivní akci pro školy v našem městě. Žáci se nejprve seznámili s činností jednotlivých složek a s náplní jejich práce. Své „stánky“ zde rozbalili hasiči, kteří předvedli vyproštění osoby z auta pomocí pneumatických kleští. Dále složky Policie ČR (kriminalisté, dopravní policie, psovodi, kteří na závěr předvedli ukázku výcviku). Zástupci RIAPSu vysvětlili práci v terénu, nově vzniklé SVP seznámilo žáky se svou prací v třídním kolektivu. Zástupci z PPP zajistili sportovní soutěže. Žáci jednotlivých tříd druhého stupně v pětičlenných družstvech mezi sebou soutěžili v jednotlivých disciplínách a na závěr byl každý účastník odměněn drobnými dárky. Závěrečné vyhodnocení muselo být z důvodu horka, které ten den panovalo, přesunuto do škol.

Mgr. Jana Matěnová, Mgr. Blanka Jorová

Na atmosféru se podívejte do fotogalerie

Home Základní informace Aktuality Preventivní akce pro trutnovské školy