Konec pololetí završený sportem PDF Tisk Email

Je tu dlouho očekávaný poslední školní den 1. pololetí. Známky jsou uzavřeny, vysvědčení je rozdáno, tak hurá na jednodenní prázdniny.

Ale počkat! Ještě společně zajdeme do tělocvičen. Někteří jako diváci a fanoušci, jiní jako aktivní sportovci. Jako každý rok jsou zde připravena dvě soutěžní klání. V jedné tělocvičně se budou třídní týmy snažit vybojovat vítězství ve florbalu, ve druhé vybraní jedinci zdolávat laťku ve skoku vysokém. Ti starší (8. – 9. ročník) začínají skokem, mladší (6. – 7. ročník) berou do rukou florbalové hokejky. No, a po velké přestávce si to vymění. Sportovci se snaží podat co nejlepší výkony, ostatní fandí, co síly a hlasivky stačí. A že je na co se dívat, o tom svědčí skvělé výkony, kterých se podařilo dosáhnout. Čas utíká jako voda a než se nadějeme, jsou zápasy odehrány a laťka doskákána. Vítězové dostávají drobné ceny a diplomy.

Nejen těm nejlepším, ale všem soutěžícím patří velký dík. A pochválit je nutno i „publikum“, které dokázalo vytvořit vynikající sportovní atmosféru. No, a teď už konečně hurá na prázdniny.

Výsledky laťka - ZDE (velikost souboru 138 kB)


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Konec pololetí završený sportem

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.