Den otevřených dveří 25. 2. 2020 PDF Tisk Email

 

 Letošní DOD se nesl duchem MASOPUSTU. Žáci osmých tříd, kteří byli převlečeni do masopustních masek, uvítali děti s rodiči u vchodu a provázeli je po celé škole. Cestou čekaly na děti úkoly, překvapení, vyráběly náramky a masky. Proběhly se v tělocvičně, kde byla připravena překážková dráha a malá golfová ochutnávka. Na druhém stupni vyučující s dětmi zkoumali mikroskopem včelí nohu a motýlí křídlo, prohlédli si modely lidského těla a zvířat. Ve fyzice si děti vyzkoušely fyzikální pokusy se statickou elektřinou, zapojovaly obvody a ověřovaly sílu magnetu, modely motorů apod. Pak se zase vrátily na první stupeň. Tam paní učitelky děti provázely úkoly u interaktivní tabule a na koberci mapou ČR. Na závěr se všichni posilnili masopustními pochoutkami: koláče, koblihy, jitrnice, jelita, tlačenka a škvarky. Za odměnu si děti odnesly keramické sluníčko. Dětem se vůbec nechtělo ze školy domů.

Mgr. Junová Eva


 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality Den otevřených dveří 25. 2. 2020

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.