Sdělení PDF Tisk Email

Vážení rodiče,

jak jistě víte, od 25. 5. 2020 by se do školy mohli vrátit žáci 1. stupně. V současné době stále čekáme na manuál, který má

být do konce dubna vydán, a ve kterém se budou specifikovat podmínky nezbytné pro znovuotevření 1. stupně.

Situaci sledujeme a budeme vás včas informovat.

Informace k dnešnímu dni, cituji:

Možnost osobní přítomnosti žáků 1. stupně základních škol a jejich organizované a zájmové aktivity nepovinného

charakteru formou školních skupin – doporučeno 15 dětí ve skupině (jedno dítě v lavici), bez možnosti měnit složení skupin,

roušky doporučeny (o nošení / nenošení rozhodne vyučující), povinně pak roušky ve společných prostorách školy.“

Všechny Vás zdravím, Z. Horáková

Home Základní informace Aktuality Sdělení