Zpráva pro rodiče PDF Tisk Email

Vážení rodiče,

zasílám vám informace o aktuálním dění ve škole.

Nejprve bych vám všem opakovaně ráda poděkovala za spolupráci, které si velmi vážím. Vím, že toto období je už

pro všechny velmi dlouhé a opravdu náročné. Děkuji vám i vašim dětem, jak vše zvládáte, snad již brzy bude lépe.

Velmi se těším, až zas bude škola „plná“ a se všemi z vás se budu potkávat osobně.

1. Od 11. 5. 2020 nastoupili do školy k nepovinné přípravě na přijímací zkoušky žáci 9. ročníků.

2. V pondělí 25. 5. 2020 přivítáme žáky 1. – 5. ročníků, které rodiče přihlásili k nepovinné denní výuce ve školních skupinách.

3. Mimořádné opatření ze dne 19. 5. 2020 i nadále zakazuje osobní přítomnost ve škole žáků 6. – 8. tříd.

V případě, že se situace změní, budu vás neprodleně informovat.

4. Vyklizení skříněk budeme řešit v průběhu měsíce června ve spolupráci s třídními učiteli.

5. V současné době ve škole probíhá rekonstrukce školní kuchyňky a bourací práce ve vestibulu a atriu školy, kde bude stát

Technicko - přírodovědné centrum Améba (projekt IROP) s novými vnitřními i venkovními učebnami (termín dokončení – konec

roku 2021).

V případě, že si chodíte pro pracovní materiály do vestibulu školy (stoleček vpravo za vstupními dveřmi), dbejte zvýšené

opatrnosti a dodržujte platná hygienická opatření.

Přeji vám všem pevné zdraví, s pozdravem, Z. Horáková

22. 5. 2020