INFORMACE O ZAČÁTKU ŠKOLNÍHO ROKU PDF Tisk Email

Milí žáci a vážení rodiče,

prázdniny končí a nastává škola.

Dne 2. září 2013 se sejdeme ráno v 7:50 hodin před budovou školy. Paní ředitelka nás přivítá a představí vyučující. Děti se pak rozejdou po třídách přes šatny do kmenových tříd. Předpokládaný konec je v 8:40 až 9 hodin, kdy se děti rozejdou domů, pokud nemají lístek, že jdou do družiny nebo klubu.

Prvňáčkové půjdou společně s rodiči a paní učitelkou do tříd, kde bude mít paní učitelka připravený krátký program pro děti. Pak si děti převezme paní vychovatelka a paní učitelka s rodiči projedná základní informace o škole. Rodiče dostanou přihlášku do družiny a další informace o družině od paní vychovatelky.

Plánujeme třídní schůzky na 12.9.2013 od 16:30 hodin pro 1. ročník, 2.D, 3.C, 4.A, B, C a 5.B.

Třídní schůzka 6.A, B, C ve čtvrtek 5.9.2013 od 16:00 hodin.

Pomůcky rodiče dokoupí podle doporučení paní učitelky.

Ve čtvrtek 5.9. od 16 hodin na hřišti v Mladých Bukách připravili trenéři pro golfisty z prvních tříd a jejich rodiče ukázku výuky a podají informace o organizaci výuky, popřípadě zodpoví vaše dotazy.

Školní družina bude v provozu v pondělí od 6:15 do 16 hodin. Stálý provoz družiny je od 6:15 do 16:30 hodin, přihlášky si děti/rodiče vyzvednou u paní vychovatelky.

Obědy se v pondělí vydávají od 10 do 12 hodin, v ostatní dny dle rozvrhu.

                                                                       Těší se na vás pedagogové a zaměstnanci školy


 

 

 

 

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Aktuality INFORMACE O ZAČÁTKU ŠKOLNÍHO ROKU

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.