Sdělení školní družiny PDF Tisk Email

Z důvodu hygienických opatření rozhodlo ředitelství školy v tomto školním roce přijímat do školní družiny

pouze žáky 1. stupně.

Sdělení vedení PDF Tisk Email

Vážení rodiče,

ráda bych Vás informovala o opatřeních, která jsme vzhledem k současné epidemiologické situaci nastavili.

Vycházíme z manuálu Provoz škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke Covid 19.

Zahájení školního roku 2020/2021

proběhne v úterý 1. září 2020 v 8.00 hod. před hlavním vchodem do budovy. Po přivítání budou žáci odcházet

postupně po ročnících s  třídními učiteli do kmenových tříd, kde budou seznámeni se všemi povinnými dokumenty

a hygienickými pravidly pro provoz školy.

Oběd se bude vydávat od 10.00 do 11.00 hod.

Slavnostní přivítání prvňáčků

se uskuteční na školním hřišti (v případě příznivého počasí).

Do tříd rodiče s prvňáčky letos pustit nemůžeme. První rodičovská schůzka s třídní učitelkou proběhne

v posluchárně školy, kam společně přejdeme ze školního hřiště. O Vaše děti se postarají vychovatelky školní družiny,

které Vám děti po třídní schůzce přivedou.

Informace k začátku nového školního roku

Jednotliví pedagogové budou v podzimních měsících mapovat výukovou situaci žáků po karanténě a hlavních prázdninách.

Naším cílem bude přirozená adaptace žáků po návratu do školy a vytvoření podmínek pro co nejlepší vzdělávání.

Připravujeme se i na případnou distanční výuku, při níž budeme využívat Google Suite.

Vážení rodiče, přeji Vám i Vašim dětem klidný školní rok, věřím, že společně vše zvládneme.

Ing. Zuzana Horáková Radová

Hygienická pravidla pro provoz školy ZDE

Manuál k provozu škol ZDE

Novela manuálu ZDE

Leták KHS ZDE

Rozdělení žáků do prvních tříd PDF Tisk Email

více ZDE (velikost souboru 197 kB)

Sdělení vedení PDF Tisk Email

Vážení rodiče,

zasílám Vám nové informace k předávání vysvědčení:

Nově vydané Mimořádné opatření nám umožňuje předat vysvědčení žákům celé třídy

najednou bez nutnosti dodržet 15 ti členné neměnné skupiny.

Vysvědčení bude tedy předáno třídním učitelem v pátek

26. 6. 2020 v 8:00, proběhne i společné ukončení školního roku 2019-2020 a rozloučení

paní učitelky/učitele se žáky. Všichni žáci tento den půjdou do školy hlavním vchodem,

který bude otevřený od 7:40.

Žáci, kteří nechodili do školních skupin, musí s sebou přinést vyplněné a podepsané

Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění, které máte v příloze.

Je pro vás připraveno i ve vestibulu školy k vyzvednutí.

Žáci 1. stupně přihlášeni do školních skupin po předání vysvědčení (nebudete-li požadovat jinak)

přejdou do své školní skupiny, ze které budou odcházet dle hodiny uvedené na přihlášce.

Učebnice žáci budou odevzdávat v prvním týdnu v září, v tuto dobu proběhne i třídní focení

za školní rok 2019-2020.

V Trutnově 16. června 2020            Ing. Zuzana Horáková Radová