Aktuality


Vánoční sbírka pro útuláčky PDF Tisk Email

 Ani letošní rok nesměla na naší škole chybět Vánoční sbírka pro pejsky bez domova. Tuto akci již žáci velmi dobře znají a nejspíš proto se rok od roku vybere více potřebných věcí a zvyšuje se účast.

 Akce proběhla v prvním prosincovém týdnu. Během celého týdne žáci pilně nosili svým třídním učitelkám vše potřebné, co se pejskům může hodit (deky, hračky, granule, konzervy, pamlsky, …).

Celý článek...
 
„Křišťálová noc“ pro 9. ročník PDF Tisk Email

 

 V tradičním komponovaném pořadu pro 9. ročník ZŠ a SŠ (který se váže k předmětům: dějepis, český jazyk a literatura, zeměpis, výchova k občanství) v pátek 9. listopadu 2018 jako pamětnice letos vystoupila RNDr. Michaela Vidláková. Doprovodila ji hudební skupina Augenblick (s písněmi v jidiš i hebrejštině).

 Beseda byla moc zajímavá, žáci hodnotili akci jako velmi autentickou, zajímavou a pro nás všechny to byl nezapomenutelný zážitek.

Romana Krulišová


 

 
Sběr papíru PDF Tisk Email

Sběr papíru proběhne ve čtvrtek 6. 12 a ve čtvrtek 13. 12. 2018 vždy od 14:30 do 16:00 h


 

 
Vánoční sbírka pro útuláčky PDF Tisk Email

Více informací ZDE 


 

 
Školská futsalová liga dívek: postup do republikového finále! PDF Tisk Email

 

 Naše děvčata roč. 2005 a ml. se v Pardubicích – Ohrazenicích utkala o postup na republikové finále ve futsalu. Přestože to pro některé z nich byla premiéra v tomto sportu, nevedla si vůbec špatně. V prvním utkání proti týmu ZŠ Nechanice tvořeného z několika fotbalistek FC Hradec Králové se v úvodu rozkoukávala a po dvou chybách prohrávala 0:2. Pak se ale jejich hra zlepšila a díky brankám Jess Smrcové a Anet Šípkové skončil zápas 2:2. Hned po tomto utkání následoval zápas se ZŠ Studenec. A v něm se holkám dařilo – zvítězily 6:0 (branky: J.Smrcová 2. A. Šípková 2, D. Kučerová, N. Pejsarová). Po krátké pauze čekal děvčata největší favorit celé soutěže: ZŠ Pardubice-Ohrazenice, což je fotbalová škola nejen pro chlapce, ale též pro dívky. Domácí vyhrály 2:0 a poté přišly na řadu odvety. A ty se holkám povedly: nejprve porazily ZŠ Nechanice 1:0 brankou K. Krestové a poté stejným poměrem vyhrály nad ZŠ Studenec, když se trefila A.Švecová. V posledním zápase uhrály remízu se ZŠ Pardubice-Ohrazenice. Branku vstřelila těsně před koncem J. Smrcová. Děvčata si tak pojistila 2. příčku, která zaručovala postup do republikového finále, které se uskuteční 4.12. v Heřmanově Městci.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 7 z 95

Vyhledávání

Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.