Honba za poznáním lesa – 5. června PDF Tisk Email

Pro 1. – 4. třídu jsme připravili ve spolupráci s Českou lesnickou akademií Trutnov akci lesní pedagogiky. Děti procházely po skupinách lesoparkem a plnily interaktivní úkoly týkající se environmentální výchovy.

Akce se nám moc líbila.

Mezinárodní den dětí ve školní družině – 1. června PDF Tisk Email

Slavnostní den jsme zahájili předáním dárků do školního atria. Děti dostaly velký univerzální přístřešek, slunečník a solární sprchu pro osvěžení v letních horkých dnech.

Program pokračoval divadelním ztvárněním pohádky O ČERVENÉ KARKULCE, kterou nám zahrála děvčata ze třídy 2.A. Vhod přišlo i osvěžení jahodovým mrožem, soutěže plné vodních her a malování prstovými barvami.

ZOH ve školní družině PDF Tisk Email

VÍCE FOTO - ZDE

Celotýdenní družinová akce s pěti sportovními disciplínami: běh na lyžích, biatlon, rychlobruslení, hokej a skoky na lyžích. Tak právě tyto aktivity si vyzkoušeli všichni odvážlivci na vlastní kůži, i když naše pojetí bylo netradiční.

Sledovali jsme celé dění zimních olympijských her, získané medaile za jednotlivé disciplíny i jména sportovců, kteří je vybojovali. Až do poslední chvíle jsme drželi pěsti a fandili. Na průběh akce se můžete podívat ve fotogalerii.

Za školní družinu Jana Pauzarová

Zdravá svačinka ve družině PDF Tisk Email

V rámci projektu zdravá strava jsme si připravili k odpolední svačině ovocné jednohubky a udělali společné ochutnávky. Děti se ujaly své kuchařské role naprosto báječně a nezapomněly ani na pochoutky pro naše ptactvo, které zde přezimuje. Podívejte se na malé kuchaře do naší fotogalerie.

Za školní družinu J. Pauzarová

« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »