Školní družina - Mezinárodní den dětí PDF Tisk Email

Oslava dětského dne pod názvem „DĚTI DĚTEM“ probíhala v atriu naší školy.

Shlédli jsme ukázky mažoretek, břišní tanečnice, stepu, gymnastek a street dance. Dozvěděli jsme se informace o chovu koní, okouzlilo nás vystoupení kouzelníka a pobavili jsme se u vtipů. Po vystoupení se děti osvěžily nanukem.

Na atmosféru celého odpoledne se podívejte do fotogalerie.

J. Pauzarová

Výtvarný kroužek PDF Tisk Email

ČARODĚJNICE VE ŠKOLE – 30. 4. PDF Tisk Email

Poslední dubnový den se žáci ve škole proměnili v nadpřirozené bytosti a školní jídelna v „hostinec U černého drápu“. Podávaly se čarovné speciality, například „veverčí ocásky“ nebo „tchoří mozečky“. Z nápojů byla na výběr „dračí krev“ nebo „žabí hlen“. Rej čarodějnic pokračoval i odpoledne ve školní dužině. Z Bradavic k nám přijela stepující Hermiona a o kouzla se postaral Harry Potter. Pokračovali jsme házením na čarodějnici, lovením nestvůr ze slizu a další zábavou. Den jsme si užili!

Na zážitky z celého dne se podívejte do fotogalerie.

J. Pauzarová, vychovatelka

Ředitelské volno PDF Tisk Email

Ve dnech 9. a 10. 5. 2019 je ředitelské volno. V případě vážného zájmu je možnost přihlásit děti do ŠD. Provoz bude od 8:00 do 12:00 hodin.

Oběd nebude zajištěn.

« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »