Dárky pod stromečkem ve školní družině PDF Tisk Email

Po vánočních prázdninách čekalo na děti ze školní družiny pod stromečkem překvapení v podobě dárků. Děti potěšily hlavně stolní hry, kuchyňka na vaření, velký stolní fotbal, lego a jiné hračky.

Na radost dětí z dárků se podívejte do fotogalerie.

J. Pauzarová

ŠKOLNÍ DRUŽINA – VÝTVARNÝ KROUŽEK PDF Tisk Email

Od září probíhají ve školní družině dvě zájmová odpoledne (výtvarné a sportovní) a ranní relaxační cvičení. Tyto zájmové kroužky mohou navštěvovat všechny děti, které jsou zapsané do školní družiny.

Na práce dětí z výtvarného kroužku se podívejte v naší fotogalerii.

J. Pauzarová

Ředitelské volno PDF Tisk Email

Ve dnech 3. a 4. 1. 2019 je ředitelské volno. V případě vážného zájmu je možnost přihlásit děti do ŠD. Provoz bude od 8:00 do 12:00 hodin. Oběd nebude zajištěn.

Kontakt na vedoucí vychovatelku je 602 612 664 do 14. 12. 2018 do 16:00 hodin.

Halloween ve školní družině PDF Tisk Email

Poslední říjnový den patří již tradičně ve školní družině zábavě. Děti v převlecích za nejrůznější pohádkové a strašidelné bytosti plní zábavné i strašidelné úkoly, za jejichž splnění všichni obdrží drobnou odměnu. I tentokrát jsme si to všichni moc užili.

Jana Pauzarová, vychovatelka

« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »